UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

Červenec 2009

Zuby nehty aneb Bels nemá co psát xD

31. července 2009 v 13:45 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Kdo zná knížku Zuby Nehty?? Sbírka 19 hrůzostrašných příběhů odehrávajících se v čechách...

Na ukázku pro ty kdo ještě knížku nečetli sem dávám nádherný konec jedoho příběhu (Jedná se o příběh Noční bojovka)...
Pohupuje mnou a potichu šeptá: "Ššš, spinkej, pěkně spinkej. Ššš, jen pomalu, pomalounku, usínej, umírej... umři... já si počkám." Zase slyším jen tichý zpěv, ale tentokrát slovům rozumím....

Aby jste to opravdu pochopili, museli by jste číst celou kapitolu, ale dát ji sem nemohu, porušila bych autorská práva...

Ale nic mi nebrání v tom dát sem úryvky z knihy, ty které mě zaujali....

Chi chi chi (poslední odstavec) - matčin jekot vzbudil Báru. Vycházel - z koupelny!
Než tam doběhla, matka už nekřičela. Vlastně už ani ve vaně nebyla. Věc z výlevky srkala a polykala odtékající zabarvenou tekutinu.
"Chi chi chi," ozvalo se z výlevky jedovatě. "Chi chi chi."

a pak ještě poslední úryvek abych vás co to ještě nečetli navnadila....aby jste si to přečetli a napsali sem do komentářů co se vám líbilo/nelíbilo =)

Návrat do tmy - Nedalo se dělat nic. Jen čekat. Vzduch docházel dvojnásob rychle. Nezbylo ho už ani na pořádné zařvání, když se jim první krysa zakousla do masa. Odtud nebylo úniku. Ze zatlučené rakve, uložené pod těžkou pískovcovou deskou ve studené klášterní hrobce , rozhodně ne....

Tak to je snad vše...tuto knížku rozhodně doporučuju už jenom pro to že se odehrává v čechách, psali to čeští spisovatelé a hlavně, hlavně hlavní hrdinové?? (oběti) jsou děti okolo 12-15 let =)

6.kapitola - Daniel

31. července 2009 v 12:05 | Bels Revenge |  moje knížka
6.kapitola


Ten pokoj byl přímo úžasný. Vstoupili jsme do veliké světlé chodby, hned za ní byla kuchyňka a pak tři vchody do tří pokojů. Nádherná velká koupelna...to vše mi připadalo jak z pohádky. "Tak tady bych dokázala bydlet" řekla jsem Margaretě. "My se ale budeme asi muset stěhovat často paní Míšo, aby nás neodhalili lovci upírů." Na to jsem nepomyslela, ale věděla jsem, že Margareta mluví pravdu. Vždyť ona by mohla být mojí učitelkou! "No, Margareto, už se svítá, měli bychom jít spát. A zítra musíme jít znovu na lov, alespoň kvůli tobě, vždyť ty jsi krev ještě nepila. Taky by jsme si mohli stvořit sluhu, co ty na to? Myslím si, že někdo kdo nás bude krýt by byl k užitku." Margareta se na mě podívala a jenom mlčky přikývla a odešla do jedné ze tří ložnic. Já si vybrala tu úplně krajní, a otevřela dveře. Nádherný, prostorný pokoj a je jenom můj. Pak jsem pohlédla na okno, kterým by mohlo zanedlouho nepříjemně pálit slunce. Zatáhla jsem závěsy a pro jistotu jsem před okno přesunula skříň.

Když jsem otevřela oči z dlouhého denního spánku, byla už hluboká noc. Hodiny ukazovaly desátou večer. Pomalu jsem otevřela dveře a skoro omdlela, když jsem uviděla hned před sebou Margaretu. "Právě jsem vás chtěla vzbudit Míšo. Musíme na lov a o půlnoci moc lidí nechodí." "Máš naprostou pravdu, nějak jsem zaspala. Vem si brýle, procházíme přez správce. A nebo ne, půjdeme oknem." Vůbec jsem nemyslela na to, že bydlíme až nahoře. Teprve když jsem stála na parapetu našeho okna jsem se bála. Co když mé schopnosti selžou?? Ne na to nesmím myslet. Jsem upírka. Zavřela jsem oči a skočila dolů. Padala jsem pomalu, jako by se spíš vzduch a atmosféra přizpůsobovala mě a najednou jsem cítila, z ničeho nic, že stojím na zemi. Za okamžik byla po mém boku i Margareta.

"Jak jste to udělali?" ozvalo se vystrašeně zpoza rohu. A jejda, první komplikace. "Pojď sem a já ti to ukážu," řekla jsem, "nebo se snad bojíš?" Objevil se kluk, asi patnáctiletý, samozřejmě se sprejem v ruce. Ano, kdo jiný by mohl tak pozdě chodit po ulicích. Naklonila jsem se k Margaretě a pošeptala: "Ten je tvůj. Vysaj ho a já ho proměním v upíra. Pak půjdeme hledat někoho pro něj a pro mě." Margareta přikývla a vyřítila se nevídanou rychlostí vpřed. Než se kluk snažil vzpamatovat, už měla ústa u jeho krku. "Dávám ti na výběr. Zemři nebo se staň upírem." Kluk na to jenom vyděšeně koukal a pak řekl: "Upírem? Stejně mě nezabijete, čili můžu přikývnout na tu druhou možnost. Vy si myslíte že jste vtipný, když strašíte lidi?" Margareta se usmála a začala sát krev. Ten pohled byl otřesný a přitom tak přirozený. Třináctiletá dívenka se skláněla nad umírajícím patnáctiletým chlapcem, ústa měla celá od jeho krve. "Můžete na to, Míšo" řekla po chvíli.

Přistoupila jsem k chlapci a zase opět jsem si nehtem prořízla zápěstí a přiložila ruku k jeho ústům. Když jsem se cítila slabá, odstoupila jsem a za pár bolestivých okamžiků už nový služebník stál na nohou. Teda vlastně klečel na kolenou, hned co mě uviděl. "Já se asi představovat nemusím. Ta holka vedle mě je Margareta, bude pro tebe nadřazenou asi jako já. Ty se ode dneška jmenuješ Daniel a budeš nám sloužit. "Ano má paní." Řekl Daniel a postavil se.

Zbytek lovu proběhl poklidně, za oběť mě a Danielovi padl mladý pár. Když jsme se vrátili do hotelu, bylo již svítání a tak jsme každý zamířili do svého pokojíka.

ach jo ...

30. července 2009 v 22:07 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Chodí sem tolika lidí a jediné co jste schopni komentovat je moje knížka a to ještě komentuje pár lidí?? Opravdu nevymyslíte pěkný komentář i k jiným článkům??
Na druhou stranu děkuju SBnkám za to že nepíšou "obíhám SB" ale jsou schopni inteligentně komentovat ;)

Takže SBnka - je to super!!
Ostatní kdo nekomentují - prosííím napravte to!!

5. kapitola-Nákupy

30. července 2009 v 12:01 | Bels Revenge |  moje knížka
5.kapitolaProbudila jsem se po boku Margarety pár hodin před půlnocí. Tiše jsem vzbudila i Margaretu. "Dobré ráno" řekla Margareta. "Ráno? Vždyť je noc" usmála jsem se. "Máš žízeň?" "Ne." "V tom případě jdeme hledat něco, kde by jsme mohli bydlet. Jo a ještě něco. Počkej tady." Přikázala jsem Margaretě a odešla směr tělo toho chlapa co jsem včera zabila. Měla jsem štěstí, ještě ho neobjevili. Byla to hnusná práce. Mohla jsem sem poslat Margaretu, ale je to její otec. I když si nic nepamatuje...Sáhla jsem mu do kapsy a vyndala peněženku s poměrně tučnou sumou. Pokud to tak půjde dál, budeme si moct dovolit byt, nebo domek. Pro zatím nám ale bude stačit hotel. A sluneční brýle pro Margaretu, ty její červené oči...

Když jsem došla k Margaretě, ona stála přesně na tom místě, jak jsem jí poručila stát. Má respekt. Musí mě poslouchat. S tím jsem nepočítala. Ukázala jsem jí peněženku a řekla: "Jdeme ti koupit brýle aby ti nebyli vidět oči a my si seženeme hotel, ano?" Margareta jenom tiše přikývla a obě jsme se vydali strašně pomalým, lidským tempem do blízkého supermarketu, kde měli ještě otevřeno.

Lidé z nás po cestě měli strach. Nevěděli co jsme zač, ale prostě raději přecházeli na druhou stranu chodníku. Není tedy divu, že když jsme vešli do supermarketu, všichni se otočili. Šli jsme rovnou k regálu s brýlemi, Margareta měla celou dobu kapuci přez oči, ale díky upířím instinktům i skoro poslepu šla, jako by viděla. Vybrala jsem jí ty nejtmavší, jaké měli. "Dobrý den" přistoupila jsem k pokladně. Prodavačka se na mě vraždivě podívala a řekla: "všechno to bude?" "Ano. Nevíte náhodou o nějakém dobrém hotelu tady ve městě?" "Leda modrá hvězda. Nejlepší hotel tady. Ale nejsem si jistá, jestli vás tam vezmou. Bude to 120 korun rovných." Vytáhla jsem z peněženky dvoustovku a dala ji prodavačce. "Nechte si to, ale řekněte mi, proč by nás neměli vzít." "Nevím. Správce hotelu nemá rád lidi v černém a taky...jste ještě děti. Tobě nemusí být ani sedmnáct a téhle holčičce?" "Děkujeme, nashledanou." Řekla jsem a i s Margaretou jsme odešli ještě dříve, než bych jí něco udělala.

Přišli jsme k honosné budově s nápisem Modrá hvězda a vešli jsme dovnitř. V recepci seděl starý muž a poměrně nabručeně se na nás koukal. "Dobrý den. Chtěla bych třílůžkový pokoj, někde nahoře a prosím v té nejlepší kvalitě" řekla jsem a usmála se na pána. Ten se ale zamračil: "Pro takové jako vy tady místo není." Vytáhla jsem z peněženky pětitisícovku. Řekněme jednu, dvě noci...Pán si strčil bankovku do kapsy a řekl: "Bude to pět set korun na noc a zůstaňte si tu, dokud neuděláte problém." "Spolehněte se pane" řekla jsem a vzala si klíče od pokoje. Pak jsme vyrazili nahoru.


Dave Pybus- životopis přímo ze stránek Cradle of Filth

29. července 2009 v 12:25 | Bels Revenge |  Cradle of Filth
Name: Dave Pybus

Birthday: 04/06/1970

Place of residence: Ipswich, UK

Hobbies: Drinking, NFL, WW2 history

Musical background: None

Equipment: ESP Basses, Ampeg Amps, Rotosound strings

Idols in Music: Angus Young (AC/DC), Cliff Burton, John Williams

Best CoF show so far: Theres been quite a few. Maybe Download (UK) in 2004

Fave CoF song to perform: Under Huntress Moon

How do you kill time on tour: Read, Internet, drink.

Strangest experience on tour: Returning home

Place you would like to visit: Japan

Your top 5 albums: Master of Puppets (Metallica), Back in Black (AC/DC), Walk Among Us (Misfits), Hellraiser Soundtrack (Christopher Young), Both Acid Bath albums.

Fave film: Star Wars (1977)

Fave book: "Women" Charles Bukowski

Fave food/drink: Sushi, Beer

Message to the fans: Play loud or don't.

A aby jste věděli jak Dave vypadá, tak budu tak hodná a dám vám sem fotešku xD

4.kapitola- Margareta

29. července 2009 v 12:19 | Bels Revenge |  moje knížka
4.kapitola


Když už z muže zbyla jenom prázdná mrtvola, odstoupila jsem od něho. Musela jsem nějak zamaskovat útok upíra a tak jsem muže prohledala. K mému štěstí měl u sebe kudlu. Vzala jsem tedy ten jeho nůž a tam, kde byly dvě dírky po mích zubech, jsem udělala dlouhou čáru kudlou. Odstoupila jsem od těla a šla k té jeho spící dcerušce.

Měla jsem celkem jasno, co s ní udělám, v čemž mě ještě nevědomky utvrdil její zesnulý otec, když řekl, že má ráda upíry. Podle starého upířího pravidla jsem jí ale musela dát na výběr. Probudila jsem jí.

Margareta se rozhlédla po okolí a pohlédla na mě. "Kde je otec?" zeptala se. V očích se jí objevil ten známý záblesk strachu. "Je mrtvý." Řekla jsem a trošku jsem se lekla své vlastní lhostejnosti. "A tobě dám na vybranou. Buď tě taky zabiju, nebo z tebe udělám stvoření jako jsem já. Udělám z tebe upírku." Dívenka sebou maličko cukla, byl to na ni asi velký šok, ale nakonec se vzpamatovala a rychle řekla: "Chci být upírkou." Ulevilo se mi. Velice nerada bych zabíjela tuto dívku. Přikročila jsem k ní a opět přiložila své zuby k jejímu krku. "Neměj strach" řekla jsem a začala pít. Když už jsem věděla, že v jejím těle nezůstala krev,odstoupila jsem od ní a svými silnými nehty jsem si prořízla žílu na zápěstí. Přiložila jsem ruku k jejím ústům a najednou jsem cítila, že Margareta pije moji krev. Cítila jsem se tak slabá. Tak slabá, že jsem její hlavu odtrhla a s výkřikem "Dost!" jsem utekla k blízké zdi. Margareta se začala zmítat v bolestech. Přímo se kroutila bolestí po podlaze, jako by jí někdo nabodával pomalu na nože. Jako by jí pálili rozžhaveným pohrabáčem. Za pět minut to přestalo. Najednou ležela na zemi bez pohnutí. A za okamžik jí samy od sebe začali růst husté vlasy a její oči nyní měli sytě červenou barvu. Postavila se a rozhlédla se. Muselo být úžasné vidět poprvé svět upíříma očima. Já ho vídala den ode dne lépe a lépe.

Jak mě uviděla, překvapeně vzdychla a padla na kolena. "Jaká čest pro mě, že mě stvořila Dcera Satanova. Mohu se postavit, má paní?" Proč mě říká Dcera Satanova? Zamyslela jsem se. A najednou mě prolétla hlavou ta hrůzná spojitost. Ta lavička u Kaštanu. Ta taky říkala Vítejte Dcero Satanova. Co když můj otec není můj otec? Co když jsem Dcera Satanova? Musím ke Kaštanu. Musím o sobě zjistit pravdu!

Zatímco jsem se potápěla v mích myšlenkách, chudinka Margareta seděla na zemi. "Povstaň! A neříkej mi Dcero Satanova. Říkej mi Míšo. Budeš moje kamarádka, Margareto. Pro tebe nebudu nadřazená osoba, dokud budeš na mé straně." "Děkuji, Míšo!" řekla Margareta a postavila se. "Půjdeme někam přespat?" zeptala se opatrně. "Ano, půjdeme k nám domů." Vy ještě bydlíte doma, Míšo? To nesmíte! Je to proti pravidlům Vašeho Otce." Zaraženě jsem se na ní podívala. Je na světě jako upírka sotva pět minut a zná upíří pravidla. Pak jsem si vzpomněla. Ona je čistá upírka. Ona je služka. Ona si svět lidí nepamatuje! Tím pádem musím z domu. Bez rozloučení s rodiči. Bez jediné pusy na rozloučenou. Ale nedá se nic dělat. Nedovedu si představit, jak mě rodiče pouští z domu. "Nemáme peníze." Řekla jsem. "Ten, koho zabijeme, bude mít peníze." Naznačila Margareta a usmála se. "Budeme spát v parku." Řekla jsem a obě jsme zamířili pod stromy, kam nepronikne slunce, které je pro obě nebezpečné. Od této chvíle, co jsem se napila krve, je i pro mě nebezpečné. Začíná můj opravdový upíří život.

3. kapitola -Na lovu

28. července 2009 v 20:17 | Bels Revenge |  moje knížka
3.kapitolaNa lov jsem mohla vyrazit až po půlnoci. Maminka a tatínek klábosili dlouho do noci a já nemohla riskovat, že mě chytnou jak se kradu z domu ven...Už takhle to bylo riskantní, ale přece kvůli tomu neumřu! Přemýšlela jsem, co si mám vzít na sebe. Zvolila jsem nakonec černé kalhoty a triko, nechtěla jsem být ve tmě vidět a taky jak už jsem řekla...černá se mi v poslední domě začala líbit. Boty jsem si nebrala, moc dobře jsem si pamatovala na výlet ke Kaštanu. Pomalu jsem se dostala z naší zahrady. Jako upírka jsem byla tak tichá, že naši by mě neslyšeli, ani kdyby neměli zapnutou televizi (to dělají vždycky, v noci ji zapomenou vypnout. Ani bych nechtěla vidět ty účty z elektrárny...). Dalším problémem bylo kde lovit. Bydlíme na vesnici, jakákoliv vražda by tady byla moc nápadná. Nakonec jsem se rozhodla, že poběžím až do 50 kilometrů vzdáleného města. To by pak nemuselo být tak nápadné.

Do nočního města jsem dorazila ani ne za 10 minut. Byla už hluboká noc, sem tam svítilo světlo v okně paneláku a lampy na ulici už taky nebyly rozsvícené. V klidu jsem se rozhlédla po městě a instinktivně zavřela oči. Najednou jsem věděla, že ani ne sto metrů ode mně se prochází mladý muž a jeho třináctiletá dcera. Ani jsem nebyla překvapená, že to vím. Byl to jen další z mích upířích instinktů o kterém jsem do této chvíle neměla potuchy. Vsadím se, že takových bylo ještě dost. Vyrazila jsem ulicí za mužem a jeho dcerou.

Když jsem byla jen kousek od mé budoucí oběti, zarazila jsem se. Je správné pít krev někomu, kdo nikomu nic neudělal? Ne, na to nesmím myslet... přiblížila jsem se k muži a postavila se přímo před něj. Muž se na mě vylekaně podíval a jako by mě četl myšlenky, schoval dceru za svá záda. Té jsem ale nechtěla ublížit.

Zvedla jsem svoji ruku a napřáhla ji k té vystrašené dívence. Stačili dva pohyby prsty a dívka padla k zemi v hipnotickém spánku. Otec se na to vystrašeně podíval a pak zařval: "Co jsi jí to udělala, ty čarodějnice!" Na tohle jsem nemohla jinak odpovědět než prostým: "Spí. A nejsem čarodějnice. Jsem jenom upírka co má hlad." Muž se na mě pobaveně podíval. "Tak upírka...to jsem mohl vědět. Margareto, můžeš vstát. Vím, že miluješ upíry, ale hrát si na ně se svými kamarády přede mnou, to není pěkné." Margareta se ovšem nepohnula a muž najednou pochopil, že je zle. Ten záblesk strachu jsem mu viděla v očích. Panický strach, který se mu tam objevil, byl silný, ale mě se to líbilo. Pak jsem si uvědomila, že není správné zahrávat si s někým, koho chci zabít a zbytečně ho děsit.

Muž se snažil uprchnou. Nechala jsem ho pár metrů běžet, běžel totiž do parku, což se mi hodilo, protože tam nebyla už žádná šance, že nás někdo uvidí. Když už byl mezi stromy (asi si naivně myslel, že ho neuvidím. Pravda, neviděla jsem ho, ale jeho vůně byla cítit na metry daleko), najednou jsem stála zase u něho. Muž vykřikl, pak si klekl na kolena a začal prosit: "Nezabíjej mě. Co budeš dělat s moji holčičkou? S mojí Margaretou? Nemá matku, má už jenom mě." "Už nemá ani tebe!" vykřikla jsem rychle, abych ho nezačala litovat a přiložila jsem ústa k jeho krku. Moje zuby byly jako žiletky, prořízly snadno kůži i svaly a já za okamžik poznala tu nejúžasnější chuť, co může být. Poznala jsem chuť krve.

musím se pochlubit =)

28. července 2009 v 19:20 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Musím se pochlubit a udělat reklamu xD
udělala jsem na požádání nový vzhled tohoto blogu. Takže pokud se tam podíváte, budu ráda...není to zrovna můj styl, ale pořád to není třpitivej barbie blog xD


Daniho životopis přímo ze stránek Cradle of Filth!!

27. července 2009 v 12:10 Cradle of Filth
Name:
Dani Filth

Birthday:
25/07/73

Married:
Yes, to Toni.

Children:
One Daughter, Luna Scarlett, ten, going on twenty.

Place of residence:
Midian, England

Hobbies:
Writing, watching scary movies, collecting (toys, books, DVD's, antiques, unusual objects), driving, poetry, shopping, reading, partying, eating healthily, cleaning my cars, sports (go-karts, bowling, shooting, snowboarding, skydiving- all when the opportunity arises).

Musical background:
Used to sing for bands like Feast On Excrement, The Lemon Grove Kids, Carnival Fruitcake, PDA, Blez, back in the day before I was any good.

Equipment:
Throat and wireless shure SM58 (live), Neumann (studio).

Idols in Music:
Diamanda Galas, Liszt, Hank Sherman, Jeff Wayne, Danny Elfman, Wojciech Kilar, anybody else.

Best CoF show so far:
Los Angeles, 04, Bulgaria '08.

Fave CoF songs to perform:
Funeral In Carpathia, Queen Of Winter Throned, The Death Of Love, Nemesis, Under Huntress Moon, The Black Goddess Rises.

How do you kill time on tour:
Relaxing, shopping, sight-seeing, reading, poetry, meeting friends, sleeping. Indulging.

Strangest experience on tour:
It's all strange!

Place you would like to visit, but haven't:
Egypt, New Zealand, Maine, Iceland, the Serengeti.

Your fave bands:
Mercyful Fate, Danzig, The Misfits, Hanzel und Gretel, At The Gates, King Diamond, Dissection, Immortal, Craft, Satyricon, Destruction, Emperor, Bad Religion, Philip Glass, The Prodigy, Limbo, Iron Maiden, AC/DC, Judas Priest, HIM, Morbid Angel, Paradise Lost, The 69 Eyes, Fantomas, VNV Nation, The Sisters, Mayhem, The Spook, Type O Negative, Wojciech Kilar, Diamanda Galas, Wumpscut, CKY, HIM, Danny Elfman, Jeff Wayne, Infected Mushroom, GGFH, Rammstein, Carpathian Forest, Eighties thrash- Sabbat, Blood Money, Sacrifice, Darkness, Testament, Kreator, Suicidal Tendencies, Violent Force, Exorcist, Slayer, Razor, Bathory, Possessed, Metallica, Celtic Frost, Sodom, Venom, etc; classic American hardcore-Circle Jerks, Bad Brains, Dagnasty, Uniform Choice, Fear etc; Pompous classical music, European darkwave, dark vampyric funeral marches, nocturnal war anthems and heart-rending melodrama.
Soundtracks-Sleepy Hollow, Bram Stoker's Dracula, Mary Shelley's Frankenstein, The Omen trilogy, Stargate, The Mummy, Interview With The Vampire, Van Helsing, Hellraiser, Death And The Maiden, The Ninth Gate, Gladiator, 1492, Dracula Rising, Edward Scissorhands, Nightbreed, Troy, Candyman, Mythodea, X-men 2, The Mephisto Waltz, The Lord Of The Rings Trilogy, Elizabeth, Pan's Labyrinth, The Frighteners, Perfume, From Hell, Hallowe'en, The Third Mother etc,etc.

Fave films:
Curse Of The Demon, The Pit And The Pendulum, Coppola's Dracula, Shelley's Frankenstein, The Nightmare Before Xmas, Underworld(s), Blade, The Howling, Dog Soldiers, Dracula Rising, Nightwatch,Van Helsing, Aliens, Sleepy Hollow, From Hell, The Masque Of The Red Death (in fact all Roger Corman's Poe adaptations), The Omen trilogy, X-men films, The Ninth Gate, Pirates Of The Caribbean, good Zombie movies, Cradle Of Fear, Saw, A Company Of Wolves, Star Wars et al, The Devils, Hellboy, Frontieres, Storm Warning, Haxan, House of 1000 Corpses/The Devil's Rejects, The Host, The Hills Have Eyes, The Exorcist, The Wicker Man, The Abominable Dr Phibes, The Cabinet Of Dr Caligari, From Dusk Till Dawn, Deep Rising, V For Vendetta, Dagon, Candyman, 16 Tongues, Corpse Bride, The Ring, Darkness, Brain Dead, Tales From The Crypt, Tenebre,Suspiria, Dreams In The Witch House, Event Horizon, In The Mouth Of Madness, Hallowe'en, Ilsa-She Wolf, Interview With The Vampire, Psycho, Sin City, 28 Days Later, 28 Months Later, Singapore Sling, Texas Chainsaw, Don't Look now, Irreversible, Constantine, Charlie And The Chocolate Factory, Troy, Kingdom Of Heaven, Brotherhood Of The Wolf, The Libertine, Lemony Snicket, Descent, Hostel, Murder-Set-Pieces, Snow White, Salon Kitty, Withnail and I, Rosemary's Baby, Nightbreed, Pan's Labyrinth, The Devil's Backbone, Hot Fuzz, 300, Hannibal, Prince Of Darkness, The Thing, Hammer Horrors, Universal Monsters, Hellraisers 1and 2, Carry On movies, Fifties B-movies, modern B-movies and stylish, good looking secretary porn.

Fave food/drink:
Green smoothies, traditional English Sunday roast, seafood, vanilla soya milk, Indian, Thai and Chinese restaurant food, children-burgers, champagne; salmon, scrambled eggs and garlic-fried spinach. Parma violet sweets.

3 favourite books to take with you on a lonely island:
The Gospel Of Filth
Baudelaire's Fleur Du Mal
Blood And Roses - Various vampire stories

Your religion:

Luciferian

Any favourite drug:
Madcap rollercoasters


Where do you gain sexual pleasure from:
My erogenous zones and my wife

With which character out of literary and cinematic history could you identify with the most:
Roderick Usher, The Daleks, Darth Vader, (Capt) Jack Sparrow, Elizabeth Bathory, Lord Byron, Frankenstein's Monster.

If you had a time machine into which epoch would you travel:
The Victorian era, the late Cretaceous period, the Ramses dynasty, future vampire mutant world.

Which inscription would you like to see on your tombstone one day:
'Gone But Not Forgiven', 'I Told You I Was Sick' or 'Denn Die Toten Reiten Schnell'.

And which 5 albums do you take with you into eternity then:
Jeff Wayne's The War Of The Worlds
Bram Stoker's Dracula - Wojciech Kilar
Emperor - In The Night side Eclipse
Mercyful Fate - Don't Break The Oath
Destruction - Infernal Overkill

Message to the fans:
Stay filthy!

přehled mích SBnek

27. července 2009 v 11:53 | Bels Revenge |  SB
Rozhodla jsem se pro větší přehlednost dát sem seznam mích SBnek, aby jstě věděli, co od jejich blogů očekávat....

shadows and illusions - básničkářka a gothička s temnou dušičkou :))

Bels - blog, kde vás na každém kroku provázejí tóny elektrických kytar a občas nějaký ten článeček o tom, jak se daří.. - pozastaveno
živočích - zatím v začátcích, však takoví človíčkové jako Ty to rozjedou :D

Monica - odraz dušiček dvou metalistek :)

Kyle - hezký blog o divokém západu, banditech a všem co se banditů týče :)

Lúmenn - Slečna Lúmennka.. ta co poradí, pomůže, poslechne.. ta co miluje magii, Brno, naši temnou gothiku a punk :) Jenom ona a její Finnýsek :)

marrille - stránky mé nejlepší kamarádky o Marilynovi Mansonovi (není to blog, jsou to estranky, ale ta holka je do MM blázen, čili spousta info, texty, test atd) - stránky pozastavny

Foxiss - Tak toto je zajímavý človíček sám o sobě.. Ekologie, psychologie, memetika, chaos magie, metal a vlastní tvorba.. to vše a mnohem více najdete na blogu někoho, kdo má možná moc změnit svět.

Chloë - Slovenská gothička Chloë a její fotoaparát tvoří tento nádherný, gothikou prodchlý blog.

Mary - Pokud jste si mysleli, že na světě nemůže být nikdo, kdo je temný a zároveň hodný a zábavný zároveň, navštivte Mary a její blog :p

Elisabett2 - heavy metalistka s temným srdíčkem, které tvoří a miluje svůj styl :)

VampireLůů - Symphonic metalistka a její život :)

Elysia - dlouho jsme si vyměňovali komentáře, nyní mám tuto skvělou slečnu v SB :) Punkerka s dobrým srdíčkem :)

14laura - blog plný magie a tajemna, kde se dozvídáte na každém krůčku užitečné informace :)

Kristýna - co napsat? Už jen název "krvavé umění" mluví za vše :)

Domenus - Bytost, které si nesmírně vážím a bez které si snad můj život už nedokážu představit. Je moudrý a dokonale Temný.. a stejně tak jeho blog :) (mimochodem, pokud se ho budete snažit poznat, vždycky narazíte na něco, co vám vyrazí dech.. z vlastní zkušenosti ;))

Myiu - Přijde mi jako odraz mé duše, jsme jako dvojčátka :) Ale teď k jejímu blogu.. hned při otevření vstupujete do světa metalovo/rockové dušičky, Temného Mága, zkrátka trocha zvrácené bytůstky.. ovšem zdání klame a i ona dokáže být vskutku fajnová ;)
2.kapitola-u stromu

26. července 2009 v 22:09 | Bels Revenge |  moje knížka
2.kapitola


"Co myslíš, Gorgeusi, je dost vyspělá na to, patřit do naší společnosti?" zeptal se chlapec s dlouhými, černými vlasy a s poměrně temnou vizáží. "Nevím, Flipeusi, ale je to upírka a náš Mistr si ji žádá." Odpověděl chlapec dost podobný tomu předchozímu, ovšem už na první pohled byl starší. "Ano, to vím. Ale stejně. Nevím jak snese odloučení od rodiny a přátel" řekl opět ten menší. "Rodiny? My jsme její pravá rodina!!" vykřikl naštvaně Gorgeus a pak ještě dodal: " Mistr a jeho manželka stvořili tuto dívku. Naši sestru. Bude se s tím muset smířit. Copak si myslíš, že se někdo stane upírem jenom díky jedné pitomé smlouvě?! I hrabě Dracula byl náš strýc." "Promiň. A kdy jí to řekneme?" zeptal se Flipeus poměrně váhavě, očividně se bál staršího bratra. "Až přijde čas." Odpověděl Gorgeus a oba dva odešli od Kaštanu Smrti....

Uplynul už týden od té doby, co jsem byla u toho podivného Kaštanu a stále mě ta, něco táhlo. Jako by mě nějaká mocná síla říkala, že tam prostě musím jít. Moje duše tam jít nechtěla, ale s mím tělem byly problémy. Za ten týden jsem se naučila spoustu nových věcí. Už dokážu vycítit, když za mnou někdo stojí, nebo když má někdo se mnou špatné úmysly. Moje síla je nyní o hodně větší. Vsadím se, že bych pěstí dokázala rozdrtit skálu. Již týden jsem byla upírem a stále jsem nebyla na lovu. Pořád jsem si to promýšlela. Musím zabít nějakého člověka, abych se najedla a také si chci vytvořit kamarádku upírku, která by mě byla oporou. Musím jít na lov. Nejlépe dnes v noci.

bouřka

26. července 2009 v 20:31 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Taky u vás byla taková bouřka jako tady?? Padali stromy, ještě se musím jít podívat jestli mě náhodou nespadnul Kaštan Smrti, ale nebyl čas, odklízíme od čtvrtka spadlý strom na zahradě a celkově to tady vypadá jako po boji. Do včerejška odpoledne mě nešel internet, takže se moc omlouvám, že jsem tady nebyla...
Pište do komentářů jaká u vás byla/nebyla bouřka xD


3. kolo SONB

26. července 2009 v 20:28 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
tak jsme s blogem postoupili do třetího kola SONB... pokud se vám tento blog líbí a chtěli by jste (jako já) aby se dostal do finále, hlasujte pro něj v 3. kole SONB tady

Budu vám moc vděčná

gothic citáty

22. července 2009 v 21:23 postřehy, citáty a tak různě
Nejsou sice moje ale zajímavý, ne?? Tady je zdroj .

Jsou lidé, kteří sice milují své bližní, ale tak primitivním způsobem, že jim působí jen bolest.
MARCEL ACHARD

Lidé nenávidí smrt neprávem, je to nejjistější obrana proti mnoha nemocem a svízelům.
AISCHYLOS

Život sestává z mnoha malých mincí, kdo je umí sbírat, má bohatství.
JAEAN ANOUILH

Jistá míra neinformovanosti o druhém je předpokladem, aby dva lidé zůstali přáteli.
HERMANN BAHR

Člověk má nekonečně mnoho tváří a životů a pravda má mnoho podob.
JAN BAUCH

Život nás požírá, my život utrácíme - kdo z nás bude s tím druhým dříve hotov?
JOSEF ČAPEK

Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na den, naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život.
ČÍNSKÉ PŘÍSLOVÍ

Kdo nemá jediného přítele, toho život nestojí za to, aby byl žit.
DÉMOKRITOS z Abdér

Kdybychom čekali na setkání s ideálem, strávili bychom celý život v čekárně!
SERGE DINO

Život lze prožít v jednom dni. Ale co s tím zbývajícím časem?
STANISLAV JERZY LEC

Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by zasloužili žít.
JOHN RONALD REUEL TOLKIEN

Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom co děláme
THOMAS ALVA EDISON

Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Staňte se někomu nezbytným a nikomu nestěžujte život.
RALPH WALDO EMERSON

Kdo ví, zda není život umíráním a smrt životem.
EURÍPIDÉS

V životě je možné potkat-se tisíckrát a nenajít; a potkat se jednou a najít se navždy.
JOHANN WOLFGANG VON GOETHE

Ostatně není mým úkolem učinit lidstvo lepším, nýbrž využít jeho slabostí.
HITLER ADOLF

Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
HONORÉ DE BALZAC

1. kapitola-prokletý strom

21. července 2009 v 14:44 | Bels Revenge |  moje knížka
1.kapitola


Jak jsem šla, přišlo mi že jdu strašně pomalu. Strašně, strašně pomalu. Chtěla jsem se rozběhnout ale měla jsem strašný problém. Překáželi mě boty! Zula jsem si tedy boty a zahodila je daleko do pole. Vůbec jsem nepřemýšlela nad tím že mě někdo uvidí. Chodili tu jenom chodci a to v dost omezeném počtu. Kolem byli stromy, pole a nic víc. V dáli jsem viděla obrovský strom. Mohl být tak 3 kilometry ode mně. Vsadila bych se že ho normální lidé na takovou dálku nevidí. A pak už sem nad ničím nepřemýšlela. Bosýma nohama jsem běžela po kamenité cestě. Vůbec jsem si neuvědomovala co dělám. Nebyla jsem unavená, přišlo mi že běh mě naopak dodává energii. Běžela jsem a běžela a strom se mi pomalu ztrácel za zády...

Pak jsem se zastavila a hledala před sebou ten strom, ale vypadalo to, jako bych ho minula. Jak je to možné? V běhu jsem rozhodně nebyla nejlepší. Ve škole mě pár lidí vždycky předběhlo. A za necelých pět minut jsem mnula strom vzdálený 3 kilometry? No co se dá dělat. Na upíří sílu si budu muset ještě dlouho zvykat. Otočila jsem se a běžela nazpátek tak pomalu jak jen to šlo. A stejně si myslím, že jsem byla u stromu dříve než kdejaký běžec na olympiádě.

Tohle bylo velice podivné místo. Velký kaštan, pod ním lavička, vedle pomník a nedaleko dva hroby nějakých sebevrahů. Přešla jsem k pomníku a začetla se.

TENTO KAŠTAN JE VĚNOVANÝ OBĚTEM MOROVINY. LAVIČKA JE ZAKLETÁ ČARODĚJNICÍ Z ERATU. POKUD SI NA NÍ SEDNE OBYČEJNÝ ČLOVĚK, STIHNE HO TAKOVÉ NEŠTĚSTÍ, JAKÉ NEMÁ OBDOBY. POKUD SI NA NÍ ALE SEDNE TEN, KDO DOKÁZAL PŘEČÍST TENTO NÁPIS, NIC SE MU NESTANE A V BRZKÉ DOBĚ POTKÁ BYTOSTI SVÉHO DRUHU.

Zarazila jsem se. Jak to mysleli "Pokud si na ní ale sedne ten kdo dokázal přečíst tento nápis?" To přece dokáže každý! Podívala jsem se na tabulku znovu. Úplně normální cedulka! Je to celé psané česky, tak co je to za blbost? A bezmyšlenkovitě jsem si sedla na lavičku. V tom hned vedle mě objevil nápis. VÍTEJTE, DCERO SATANOVA. PRÁVĚ SEDÍTE POD KAŠTANEM SMRTI. PŘEJETE SI KREV?

Tak tohle mě zarazilo ještě víc. Jak to mysleli, dcero satanova? Tyhle hloupé vtipy mě začínají lézt na nervy! Sebrala jsem se a utíkala pryč. V tom spěchu jsem si nevšimla postavy, která se objevila pod stromem. Myslela jsem si, že se tam už nikdy nevrátím. Jak hluboce jsem se zmýlila....

prolog

20. července 2009 v 21:45 | Bels Revenge |  moje knížka
Tak jsem se rozhodla psát knížku....budu to sem dávat po kapitolách, poděkujte za to Bels (moje SBnko) xDSeděla jsem ve svém pokoji a přemýšlela. Tolikrát jsem prosila Ďábla aby ze mě udělal upírku. Byla jsem připravená na to čím se stanu. Na to, že pro Ďábla budu zabíjet. A nyní ty podivné změny okolo mě. Včera večer jsem se jako obvykle koukala na horory. Když jsem potom zhasla, nestačila jsem se divit! Viděla jsem obrysy předmětů. To se mi nikdy nestávalo. A potom dnes odpoledne. Koukala jsem se na televizi. Obvykle ten zvuk co tam máme je tlumený a já ho slyšela jako by řval. Zlepšil se mi zrak i sluch. Občas myslím na krev. Myslím na to, jak by bylo krásné zabít někoho a vysát mu krev. Všechnu krev! To je můj sen.

Myslela jsem si jaký to nebude úžasný pocit. To že se postupně proměňuji v upírku. Jak jsem se mýlila! Nyní mám strach. Co když ublížím někomu z rodiny? Co se stane až se přeměním úplně? V tu co jsem chtěla...v tu vraždící zrůdu, která nemá slitování. Těším se na to a zároveň ten pocit. Ten pocit šíleného strachu. Nikdo mi to neuvěří. Nikdo kromě Káji. Jdu se projít.

moje tvorba-rozcestník

20. července 2009 v 21:40 | Bels Revenge |  moje tvorbaaneb tajemná a možná trochu temná poezie přímo od Bels Revenge


Kaštan Smrti-příběh upírky Míši.... nebo Temné Princezny?? Víc v mojí knížce =)


Buď psané vlastní rukou nebo s někým, na tom nesejde. Každopádně povídky :)

1. rozhovor s martinem Škaroupkou

20. července 2009 v 11:21 Cradle of Filth
NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH JE PRVNÍ ROZHOVOR S MARTINEM OD DOBY CO HRAJE S CRADLE OF FILTH !

Překlad:

1) Tak za prvé jak se máš ?

Mám se dobře,díky.

2) Jak ses fanouškům představil ?

Takže je mi 26 let. Jsem z České Republiky (ve středu Evropy,Česko ne Českoslovenko) můj život je hra na bicí. V česku jsem natočil kolem 20 CD a byl v kapele s Jeffem Dunnem.

3) Jaký byl tvůj první dojem ze členů COF ?

Jo,skvělý chlapi,byl jsem dojatý . Hodně přátelští a taky zábavní,společně se pořád něčemu smějeme,doprovází nás spousta legrace :)

4) A tvůj dojem teď,po turné ?

V pohodě, je to fajn :)

5) Setkal jsi se někdy z CoF před tím než jsi s nimi hrál ?

Ano, viděl jsem je živě v Praze když mi bylo 16 (Dusk Tour) Byl jsem jejich velký fanda. Měl jsem neskutečně rád jejich CD Dusk nebo Vempire a teď jsem i osoba která je hraje je to skvělý pocit . Dusk And Her Embrance změnilo můj život a bicí na tomto Cd byly pro mne hodně inspirující.

6) Objevil jsi se ve videu k songu Temptation. Jaké to pro tebe bylo ?

Ve skutečnosti,to bylo mé první velké video, takže to bylo velice vzrušující a nauřil jsem se spoustu věcí. Byl to hodně dlouhej den a všichni byly profesionální a je vidět když se na video podíváte že je to sqěle odvedená práce.

7) Bylo těžké naučit se všechny skladby které byly odehrány na turné ?

No to zavísí . No některé songy byly technicky složitější než na originálním albu takže to bylo složité a nemožné - Ne teď vážně všechny ty songy znám už roky . Ale beztak je pro mě výzva hrát všechny ty songy po dvou tak monstrózních zabijáckých bubenících jako Nickolas a Adrian to rozhodně ano!

8) Máš oblíbené songy které rád hraješ ?

Ano,miluju Dusk And Her Embrance,Ebony,Cruelty,Cthulhu,Born In A Burial Gown,I Am A Thorn,Under a Huntress Moon , a chtěl bych si zahrát Funeral In Carpatia , Hunted Shores,Queen Of Winter,The rape and ruite of Angels, Gabrielle,The Priciple Of Evil Made Flesh,An Enemy led to Tempest ...... v podstatě miluju všechny :)

9) Jak jsi dosud shledal cestování ?

V pohodě,nemám s tím žádné problémy. Nepotřebuju žít přepychově ačkoliv náš tour bus je jako hotel.Takže jsem v pohodě :) . Užívám si všechen čas s CoF.

10) Jak jsi začal s hrou na bicí ?

Začal jsem hrát jako malej kluk (myslím že mi bylo 5 nebo 6 let) ale znáš to nebylo to příliš vážné. Doma jsem bouchal do všech věcí jako jsou židle,pláty,vědra.... později když mi bylo 12 jsem začal cvičit mnohem vážněji.protože v žádné hudební škole již nebyly volné lekce bicích měl jsem soukromého učitele prof. Cupak ( Janáčkova opera /Brno) . Když mi bylo 15 začal jsem studovat na konzervatoři Leoše Janáčka. Ve hře na bicí jsem se stále zlepšoval a přidal jsem si jako další instrupent klavír (hráji už 7 let a stáole v tom pokračuji :)

11) čteš si a píšeš hudbu ?

Ano,píšu hudbu dobře. Napsal jsem čtyři alba pro mou kapelu (Inner Fear) a na posledních dvou albech jsem natočil všechny instrumenty.

12) Můžeme se o tobě dozvedět něco více na netu ?

Jasně má webovka www.martuhsmusic.com a můj Youtube profil www.youtube.com/user/marthusdrummer.


Cradle of Filth-živé koncerty

20. července 2009 v 11:12 | Bels Revenge |  Cradle of Filth
Nějak začínám milovat živý koncerty Cradle of Filth a tak vám sem dávám dvě ukázky=)
Ta první je Black Goddness Rises z roku 2005(ta holka na provaze si to tam slušně dává xD)
A druhá je From the Cradle to Enslave(jedna z mích nejoblíbenějších vůbec)


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče