UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

1. rozhovor s martinem Škaroupkou

20. července 2009 v 11:21 |  Cradle of Filth
NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH JE PRVNÍ ROZHOVOR S MARTINEM OD DOBY CO HRAJE S CRADLE OF FILTH !

Překlad:

1) Tak za prvé jak se máš ?

Mám se dobře,díky.

2) Jak ses fanouškům představil ?

Takže je mi 26 let. Jsem z České Republiky (ve středu Evropy,Česko ne Českoslovenko) můj život je hra na bicí. V česku jsem natočil kolem 20 CD a byl v kapele s Jeffem Dunnem.

3) Jaký byl tvůj první dojem ze členů COF ?

Jo,skvělý chlapi,byl jsem dojatý . Hodně přátelští a taky zábavní,společně se pořád něčemu smějeme,doprovází nás spousta legrace :)

4) A tvůj dojem teď,po turné ?

V pohodě, je to fajn :)

5) Setkal jsi se někdy z CoF před tím než jsi s nimi hrál ?

Ano, viděl jsem je živě v Praze když mi bylo 16 (Dusk Tour) Byl jsem jejich velký fanda. Měl jsem neskutečně rád jejich CD Dusk nebo Vempire a teď jsem i osoba která je hraje je to skvělý pocit . Dusk And Her Embrance změnilo můj život a bicí na tomto Cd byly pro mne hodně inspirující.

6) Objevil jsi se ve videu k songu Temptation. Jaké to pro tebe bylo ?

Ve skutečnosti,to bylo mé první velké video, takže to bylo velice vzrušující a nauřil jsem se spoustu věcí. Byl to hodně dlouhej den a všichni byly profesionální a je vidět když se na video podíváte že je to sqěle odvedená práce.

7) Bylo těžké naučit se všechny skladby které byly odehrány na turné ?

No to zavísí . No některé songy byly technicky složitější než na originálním albu takže to bylo složité a nemožné - Ne teď vážně všechny ty songy znám už roky . Ale beztak je pro mě výzva hrát všechny ty songy po dvou tak monstrózních zabijáckých bubenících jako Nickolas a Adrian to rozhodně ano!

8) Máš oblíbené songy které rád hraješ ?

Ano,miluju Dusk And Her Embrance,Ebony,Cruelty,Cthulhu,Born In A Burial Gown,I Am A Thorn,Under a Huntress Moon , a chtěl bych si zahrát Funeral In Carpatia , Hunted Shores,Queen Of Winter,The rape and ruite of Angels, Gabrielle,The Priciple Of Evil Made Flesh,An Enemy led to Tempest ...... v podstatě miluju všechny :)

9) Jak jsi dosud shledal cestování ?

V pohodě,nemám s tím žádné problémy. Nepotřebuju žít přepychově ačkoliv náš tour bus je jako hotel.Takže jsem v pohodě :) . Užívám si všechen čas s CoF.

10) Jak jsi začal s hrou na bicí ?

Začal jsem hrát jako malej kluk (myslím že mi bylo 5 nebo 6 let) ale znáš to nebylo to příliš vážné. Doma jsem bouchal do všech věcí jako jsou židle,pláty,vědra.... později když mi bylo 12 jsem začal cvičit mnohem vážněji.protože v žádné hudební škole již nebyly volné lekce bicích měl jsem soukromého učitele prof. Cupak ( Janáčkova opera /Brno) . Když mi bylo 15 začal jsem studovat na konzervatoři Leoše Janáčka. Ve hře na bicí jsem se stále zlepšoval a přidal jsem si jako další instrupent klavír (hráji už 7 let a stáole v tom pokračuji :)

11) čteš si a píšeš hudbu ?

Ano,píšu hudbu dobře. Napsal jsem čtyři alba pro mou kapelu (Inner Fear) a na posledních dvou albech jsem natočil všechny instrumenty.

12) Můžeme se o tobě dozvedět něco více na netu ?

Jasně má webovka www.martuhsmusic.com a můj Youtube profil www.youtube.com/user/marthusdrummer.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče