UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

2.kapitola-u stromu

26. července 2009 v 22:09 | Bels Revenge |  moje knížka
2.kapitola


"Co myslíš, Gorgeusi, je dost vyspělá na to, patřit do naší společnosti?" zeptal se chlapec s dlouhými, černými vlasy a s poměrně temnou vizáží. "Nevím, Flipeusi, ale je to upírka a náš Mistr si ji žádá." Odpověděl chlapec dost podobný tomu předchozímu, ovšem už na první pohled byl starší. "Ano, to vím. Ale stejně. Nevím jak snese odloučení od rodiny a přátel" řekl opět ten menší. "Rodiny? My jsme její pravá rodina!!" vykřikl naštvaně Gorgeus a pak ještě dodal: " Mistr a jeho manželka stvořili tuto dívku. Naši sestru. Bude se s tím muset smířit. Copak si myslíš, že se někdo stane upírem jenom díky jedné pitomé smlouvě?! I hrabě Dracula byl náš strýc." "Promiň. A kdy jí to řekneme?" zeptal se Flipeus poměrně váhavě, očividně se bál staršího bratra. "Až přijde čas." Odpověděl Gorgeus a oba dva odešli od Kaštanu Smrti....

Uplynul už týden od té doby, co jsem byla u toho podivného Kaštanu a stále mě ta, něco táhlo. Jako by mě nějaká mocná síla říkala, že tam prostě musím jít. Moje duše tam jít nechtěla, ale s mím tělem byly problémy. Za ten týden jsem se naučila spoustu nových věcí. Už dokážu vycítit, když za mnou někdo stojí, nebo když má někdo se mnou špatné úmysly. Moje síla je nyní o hodně větší. Vsadím se, že bych pěstí dokázala rozdrtit skálu. Již týden jsem byla upírem a stále jsem nebyla na lovu. Pořád jsem si to promýšlela. Musím zabít nějakého člověka, abych se najedla a také si chci vytvořit kamarádku upírku, která by mě byla oporou. Musím jít na lov. Nejlépe dnes v noci.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shadows And Illusions Shadows And Illusions | Web | 26. července 2009 v 22:14 | Reagovat

Zajímavý, rozhodně chci další část :o))

2 živočích živočích | Web | 27. července 2009 v 11:27 | Reagovat

na lov, hurá! :))

3 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 3. srpna 2009 v 2:41 | Reagovat

Já bych si s tim teda moc nedělala hlavu, chce-nechce - prostě půjde, sama přece chtěla! :P
Jsem zvědavá na první lov, taky na kamarádku upírku (to se mi líbí :D).
A jenom malá výtka.. Četla jsi někdy povídku od Ally z Mrzimoru? Ta má tak krásně dlouhý kapitoly! To se s těma tvýma nedá srovnat, vypadá to spíš jak úvod. :P Těšim se na pořádně dlouhý kapitoly (který budou přibývat upíří rychlostí ;)!
Za blog http://cho-christin.blog.cz/
Christin Smith

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče