UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

3. kapitola -Na lovu

28. července 2009 v 20:17 | Bels Revenge |  moje knížka
3.kapitolaNa lov jsem mohla vyrazit až po půlnoci. Maminka a tatínek klábosili dlouho do noci a já nemohla riskovat, že mě chytnou jak se kradu z domu ven...Už takhle to bylo riskantní, ale přece kvůli tomu neumřu! Přemýšlela jsem, co si mám vzít na sebe. Zvolila jsem nakonec černé kalhoty a triko, nechtěla jsem být ve tmě vidět a taky jak už jsem řekla...černá se mi v poslední domě začala líbit. Boty jsem si nebrala, moc dobře jsem si pamatovala na výlet ke Kaštanu. Pomalu jsem se dostala z naší zahrady. Jako upírka jsem byla tak tichá, že naši by mě neslyšeli, ani kdyby neměli zapnutou televizi (to dělají vždycky, v noci ji zapomenou vypnout. Ani bych nechtěla vidět ty účty z elektrárny...). Dalším problémem bylo kde lovit. Bydlíme na vesnici, jakákoliv vražda by tady byla moc nápadná. Nakonec jsem se rozhodla, že poběžím až do 50 kilometrů vzdáleného města. To by pak nemuselo být tak nápadné.

Do nočního města jsem dorazila ani ne za 10 minut. Byla už hluboká noc, sem tam svítilo světlo v okně paneláku a lampy na ulici už taky nebyly rozsvícené. V klidu jsem se rozhlédla po městě a instinktivně zavřela oči. Najednou jsem věděla, že ani ne sto metrů ode mně se prochází mladý muž a jeho třináctiletá dcera. Ani jsem nebyla překvapená, že to vím. Byl to jen další z mích upířích instinktů o kterém jsem do této chvíle neměla potuchy. Vsadím se, že takových bylo ještě dost. Vyrazila jsem ulicí za mužem a jeho dcerou.

Když jsem byla jen kousek od mé budoucí oběti, zarazila jsem se. Je správné pít krev někomu, kdo nikomu nic neudělal? Ne, na to nesmím myslet... přiblížila jsem se k muži a postavila se přímo před něj. Muž se na mě vylekaně podíval a jako by mě četl myšlenky, schoval dceru za svá záda. Té jsem ale nechtěla ublížit.

Zvedla jsem svoji ruku a napřáhla ji k té vystrašené dívence. Stačili dva pohyby prsty a dívka padla k zemi v hipnotickém spánku. Otec se na to vystrašeně podíval a pak zařval: "Co jsi jí to udělala, ty čarodějnice!" Na tohle jsem nemohla jinak odpovědět než prostým: "Spí. A nejsem čarodějnice. Jsem jenom upírka co má hlad." Muž se na mě pobaveně podíval. "Tak upírka...to jsem mohl vědět. Margareto, můžeš vstát. Vím, že miluješ upíry, ale hrát si na ně se svými kamarády přede mnou, to není pěkné." Margareta se ovšem nepohnula a muž najednou pochopil, že je zle. Ten záblesk strachu jsem mu viděla v očích. Panický strach, který se mu tam objevil, byl silný, ale mě se to líbilo. Pak jsem si uvědomila, že není správné zahrávat si s někým, koho chci zabít a zbytečně ho děsit.

Muž se snažil uprchnou. Nechala jsem ho pár metrů běžet, běžel totiž do parku, což se mi hodilo, protože tam nebyla už žádná šance, že nás někdo uvidí. Když už byl mezi stromy (asi si naivně myslel, že ho neuvidím. Pravda, neviděla jsem ho, ale jeho vůně byla cítit na metry daleko), najednou jsem stála zase u něho. Muž vykřikl, pak si klekl na kolena a začal prosit: "Nezabíjej mě. Co budeš dělat s moji holčičkou? S mojí Margaretou? Nemá matku, má už jenom mě." "Už nemá ani tebe!" vykřikla jsem rychle, abych ho nezačala litovat a přiložila jsem ústa k jeho krku. Moje zuby byly jako žiletky, prořízly snadno kůži i svaly a já za okamžik poznala tu nejúžasnější chuť, co může být. Poznala jsem chuť krve.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shadows And Illusions Shadows And Illusions | Web | 28. července 2009 v 20:24 | Reagovat

Páání.. Dobrý, chci pokračování :o)

2 Monna *...SB...* Monna *...SB...* | E-mail | Web | 28. července 2009 v 20:54 | Reagovat

dost dobrý...x) mě se to líbí... čekám na další díl x)

3 Bels Revenge Bels Revenge | 28. července 2009 v 22:18 | Reagovat

Další kapitolu (4.kapitola-Margareta) čekejte zítra ráno...

4 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 3. srpna 2009 v 2:52 | Reagovat

Jé, delší kapitola! :) Skvělý, ale pořád je to tak čtvrtina těch Ally. :P
Bylo to dost rychlý.. Možná bych chtěla i trochu víc podrobností. Nemyslim teda jak mu pije krev, ale třeba cesta..
Musim říct, že je to fakt upírka! Takový chladnokrevný chování.. Myslela sem, že jí to bude dělat aspoň maličko větší problém..
Jsem moc zvědavá, jestli se nějak bude věnovat tý holce a tomu chlapovi (třeba ho bude chtít odklidit..). Spíš bych si myslela, že ne, ale když čtu komentáře (mám na mysli samozřejmě tvůj, Míšo ;). Těšim se až si přečtu další kapitolu. :)
Za blog http://cho-christin.blog.cz/
Christin Smith

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče