UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

4.kapitola- Margareta

29. července 2009 v 12:19 | Bels Revenge |  moje knížka
4.kapitola


Když už z muže zbyla jenom prázdná mrtvola, odstoupila jsem od něho. Musela jsem nějak zamaskovat útok upíra a tak jsem muže prohledala. K mému štěstí měl u sebe kudlu. Vzala jsem tedy ten jeho nůž a tam, kde byly dvě dírky po mích zubech, jsem udělala dlouhou čáru kudlou. Odstoupila jsem od těla a šla k té jeho spící dcerušce.

Měla jsem celkem jasno, co s ní udělám, v čemž mě ještě nevědomky utvrdil její zesnulý otec, když řekl, že má ráda upíry. Podle starého upířího pravidla jsem jí ale musela dát na výběr. Probudila jsem jí.

Margareta se rozhlédla po okolí a pohlédla na mě. "Kde je otec?" zeptala se. V očích se jí objevil ten známý záblesk strachu. "Je mrtvý." Řekla jsem a trošku jsem se lekla své vlastní lhostejnosti. "A tobě dám na vybranou. Buď tě taky zabiju, nebo z tebe udělám stvoření jako jsem já. Udělám z tebe upírku." Dívenka sebou maličko cukla, byl to na ni asi velký šok, ale nakonec se vzpamatovala a rychle řekla: "Chci být upírkou." Ulevilo se mi. Velice nerada bych zabíjela tuto dívku. Přikročila jsem k ní a opět přiložila své zuby k jejímu krku. "Neměj strach" řekla jsem a začala pít. Když už jsem věděla, že v jejím těle nezůstala krev,odstoupila jsem od ní a svými silnými nehty jsem si prořízla žílu na zápěstí. Přiložila jsem ruku k jejím ústům a najednou jsem cítila, že Margareta pije moji krev. Cítila jsem se tak slabá. Tak slabá, že jsem její hlavu odtrhla a s výkřikem "Dost!" jsem utekla k blízké zdi. Margareta se začala zmítat v bolestech. Přímo se kroutila bolestí po podlaze, jako by jí někdo nabodával pomalu na nože. Jako by jí pálili rozžhaveným pohrabáčem. Za pět minut to přestalo. Najednou ležela na zemi bez pohnutí. A za okamžik jí samy od sebe začali růst husté vlasy a její oči nyní měli sytě červenou barvu. Postavila se a rozhlédla se. Muselo být úžasné vidět poprvé svět upíříma očima. Já ho vídala den ode dne lépe a lépe.

Jak mě uviděla, překvapeně vzdychla a padla na kolena. "Jaká čest pro mě, že mě stvořila Dcera Satanova. Mohu se postavit, má paní?" Proč mě říká Dcera Satanova? Zamyslela jsem se. A najednou mě prolétla hlavou ta hrůzná spojitost. Ta lavička u Kaštanu. Ta taky říkala Vítejte Dcero Satanova. Co když můj otec není můj otec? Co když jsem Dcera Satanova? Musím ke Kaštanu. Musím o sobě zjistit pravdu!

Zatímco jsem se potápěla v mích myšlenkách, chudinka Margareta seděla na zemi. "Povstaň! A neříkej mi Dcero Satanova. Říkej mi Míšo. Budeš moje kamarádka, Margareto. Pro tebe nebudu nadřazená osoba, dokud budeš na mé straně." "Děkuji, Míšo!" řekla Margareta a postavila se. "Půjdeme někam přespat?" zeptala se opatrně. "Ano, půjdeme k nám domů." Vy ještě bydlíte doma, Míšo? To nesmíte! Je to proti pravidlům Vašeho Otce." Zaraženě jsem se na ní podívala. Je na světě jako upírka sotva pět minut a zná upíří pravidla. Pak jsem si vzpomněla. Ona je čistá upírka. Ona je služka. Ona si svět lidí nepamatuje! Tím pádem musím z domu. Bez rozloučení s rodiči. Bez jediné pusy na rozloučenou. Ale nedá se nic dělat. Nedovedu si představit, jak mě rodiče pouští z domu. "Nemáme peníze." Řekla jsem. "Ten, koho zabijeme, bude mít peníze." Naznačila Margareta a usmála se. "Budeme spát v parku." Řekla jsem a obě jsme zamířili pod stromy, kam nepronikne slunce, které je pro obě nebezpečné. Od této chvíle, co jsem se napila krve, je i pro mě nebezpečné. Začíná můj opravdový upíří život.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 milovnice.upírůůů milovnice.upírůůů | 29. července 2009 v 14:46 | Reagovat

kdy bude pátá kapitola?
nemohly by být díly delší?
                děkuji za opověď

2 milovnice.upírůůů milovnice.upírůůů | 29. července 2009 v 14:47 | Reagovat

kéž by to bylo hned......[1]:

3 Bels Revenge Bels Revenge | 29. července 2009 v 14:49 | Reagovat

milovnice.upírůůů: pátá kapitola bude zítra ráno=) A ohledně délky dílů. Ne asi ne, mě se to takhle lépe píše=)

4 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 3. srpna 2009 v 3:07 | Reagovat

Souhlasim s milovnicí.upírů! Je strašný číst tak kraťoučký kapitolečky. Já naštěstí nemusela čekat, mohla jsem číst dál, ale předpokládám, že už tu mám připravený tak dvě, tři kapitoly. :( Tyhle čtyři i s prologem dávají dohromady jednu kapitolu, kterou napíše Ally nebo Cat! :( Že se nestydíš. :P
Musim říct, že kapitola byla zajímavá. Jenom jsem se chtěla zeptat.. O tom upířím pravidlu se prostě jen někde dočetla?
Nejdřív jsem se normálně bála, že by Margareta mohla být silnější než Míša a napadnout jí.. :)
Jsem zvědavá, co se dozví novýho.. Vlastně jsem nejdřív myslela, že bude každý upír nazýván Dcera/Syn Satanova/ův, takže mě nenapadlo, že by mohla být výjimečná. :)
Dost humorný mi přišlo to s těma penězma.. :D
Celkově se mi kapitola líbila, ale.. pořád mi tam něco (netušim co) chybí.. Já na to přijdu, pak ti dám vědět. ;) Těšim se na pokračování. :)
Za blog http://cho-christin.blog.cz/
Christin Smith

5 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 3. srpna 2009 v 3:09 | Reagovat

(Sice jsem hodně zvědavá, ale už opravdu usínám. :)

6 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 3. srpna 2009 v 3:09 | Reagovat

A ještě otázečku.. Mám ti vytýkat i chyby, který najdu? O:)

7 Bels Revenge Bels Revenge | 3. srpna 2009 v 11:33 | Reagovat

[6]: Ne, nemáš. Píšu to ve spěchu, myslím, že někteří si stěžují, proč to není častěji, ale jak se to má stíhat? To si myslíte že u té knížky budu sedět celý den a pak ještě opravovat chyby?? Si to zkuste!!

A ohledně délky. To už jsem tady jednou říkala. Mě se to tak lépe píše!! Proč nemůžu psát kapitoly dlouhé tak jak chci? Mám pocit že si všichni jenom na něco stěžují...ach jo.

[4]:

[4]:

8 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 3. srpna 2009 v 14:09 | Reagovat

Dobře, nebudu opravovat. :D
A Míšo, když chceš psát, měla by ses naučit, že prostě něco bude kritizováno. ;) Piš si kapitoly jak dlouhý chceš a jak často chceš, ale prostě budu nadávat, že nemám co číst. S tim se musíš smířit. :P
Za blog http://cho-christin.blog.cz/
Christin Smith

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče