UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

5. kapitola-Nákupy

30. července 2009 v 12:01 | Bels Revenge |  moje knížka
5.kapitolaProbudila jsem se po boku Margarety pár hodin před půlnocí. Tiše jsem vzbudila i Margaretu. "Dobré ráno" řekla Margareta. "Ráno? Vždyť je noc" usmála jsem se. "Máš žízeň?" "Ne." "V tom případě jdeme hledat něco, kde by jsme mohli bydlet. Jo a ještě něco. Počkej tady." Přikázala jsem Margaretě a odešla směr tělo toho chlapa co jsem včera zabila. Měla jsem štěstí, ještě ho neobjevili. Byla to hnusná práce. Mohla jsem sem poslat Margaretu, ale je to její otec. I když si nic nepamatuje...Sáhla jsem mu do kapsy a vyndala peněženku s poměrně tučnou sumou. Pokud to tak půjde dál, budeme si moct dovolit byt, nebo domek. Pro zatím nám ale bude stačit hotel. A sluneční brýle pro Margaretu, ty její červené oči...

Když jsem došla k Margaretě, ona stála přesně na tom místě, jak jsem jí poručila stát. Má respekt. Musí mě poslouchat. S tím jsem nepočítala. Ukázala jsem jí peněženku a řekla: "Jdeme ti koupit brýle aby ti nebyli vidět oči a my si seženeme hotel, ano?" Margareta jenom tiše přikývla a obě jsme se vydali strašně pomalým, lidským tempem do blízkého supermarketu, kde měli ještě otevřeno.

Lidé z nás po cestě měli strach. Nevěděli co jsme zač, ale prostě raději přecházeli na druhou stranu chodníku. Není tedy divu, že když jsme vešli do supermarketu, všichni se otočili. Šli jsme rovnou k regálu s brýlemi, Margareta měla celou dobu kapuci přez oči, ale díky upířím instinktům i skoro poslepu šla, jako by viděla. Vybrala jsem jí ty nejtmavší, jaké měli. "Dobrý den" přistoupila jsem k pokladně. Prodavačka se na mě vraždivě podívala a řekla: "všechno to bude?" "Ano. Nevíte náhodou o nějakém dobrém hotelu tady ve městě?" "Leda modrá hvězda. Nejlepší hotel tady. Ale nejsem si jistá, jestli vás tam vezmou. Bude to 120 korun rovných." Vytáhla jsem z peněženky dvoustovku a dala ji prodavačce. "Nechte si to, ale řekněte mi, proč by nás neměli vzít." "Nevím. Správce hotelu nemá rád lidi v černém a taky...jste ještě děti. Tobě nemusí být ani sedmnáct a téhle holčičce?" "Děkujeme, nashledanou." Řekla jsem a i s Margaretou jsme odešli ještě dříve, než bych jí něco udělala.

Přišli jsme k honosné budově s nápisem Modrá hvězda a vešli jsme dovnitř. V recepci seděl starý muž a poměrně nabručeně se na nás koukal. "Dobrý den. Chtěla bych třílůžkový pokoj, někde nahoře a prosím v té nejlepší kvalitě" řekla jsem a usmála se na pána. Ten se ale zamračil: "Pro takové jako vy tady místo není." Vytáhla jsem z peněženky pětitisícovku. Řekněme jednu, dvě noci...Pán si strčil bankovku do kapsy a řekl: "Bude to pět set korun na noc a zůstaňte si tu, dokud neuděláte problém." "Spolehněte se pane" řekla jsem a vzala si klíče od pokoje. Pak jsme vyrazili nahoru.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 živočích živočích | Web | 30. července 2009 v 12:48 | Reagovat

som zvedavá ako sa to vyvinie... dúfam že to ostane pri tom tempe 1 diel za deň :P

2 Bels Revenge Bels Revenge | 30. července 2009 v 14:21 | Reagovat

snažím se aby to tak vydrželo xD

3 Lily Lily | 30. července 2009 v 15:05 | Reagovat

dobrýýýý sem zvěadavá jak se to vyvyne xDDD

4 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 3. srpna 2009 v 14:18 | Reagovat

Tak už jsem přišla na to, co mi tu chybí. ;) Vlastně už jsem se o tom zmiňovala.. Mohla bys to trošičku víc rozvádět děj, něco přidat.. :) Je to takový moc jednoduchý bych řekla.. O:) Ale líbí se mi to! :)
Christin Smith

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče