UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

Můj pobyt u Káji:D

17. července 2009 v 11:27 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Já vím že to někoho možná nebude zajímat ale slíbila jsem to. Takže upozorňuji předem--než aby jste psali jízlivé komentáře tipu: Tohle má být zábava? přestaňte raději číst tento článek už TADY.
Pokud patříte mezi ty lidi kteří si to rádi přečtou, čtěte dál:D

úterý

Přijela jsem ke Káje odpoledne, ale ona měla svátek čili jsme šli na zmrzku do všech obchodů kde ji prodávají. Po cestě jsme počítali lidi kteří se za námi ohlédnou. Když jsme došli k číslu 148, přestalo nás to bavit. Večer jsme si asi 3 hodiny povídali, zkrátka jsme šli spát až ve dvě ráno:D


středa

Hlavní náplň dne byli klipy. Poštěli jsme si Marilyna Mansona. Já bych si ho sama nikdy nepustila, není to ten typ zpěváka, který by se mi líbil, ale co se dá dělat. Nakonec jsem musela uznat že nezpívá špatně, ale musela bych mít zavřený oči:D(za tuto poznámku se předem fandům omlouvám.). Pak jsme si napustili balónky vodou, vzali na sebe růžový oblečení a šli po sobě házet na zahradu, aby se to oblečení zničilo. Když došli balónky nabrali jsme vodu do misek a stříkali po sobě plnejma miskama vody. Večer jsme šli již tradičně na zmrzlinu. V 22:20 dávali SimCity, to jsme se samozřejmě museli koukat:D. Perfektní film!! Pak jsme se ještě koukali na novashoping aby jsme viděli, co to ten Ozzak celý noci sleduje.

čtvrtek

Den jsme zahájili filmem Underworld. Taky moc pěkné!! Odpoledne jsme jeli na Rozkoš:D (místní přehrada...) a večer jsme si šli s její ségrou a sestřenkou a bratrancem zahrát vybíjenou. Tentokrát jsme šli spát tak okolo půlnoci, nejdřív ale byla diskotéka:D

pátek

Noc se nedělo, odjela jsem v 9:45 :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bels Bels | Web | 17. července 2009 v 17:07 | Reagovat

Joj, tak to ses měla fajn=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče