UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

Otázky na které je těžká odpověď...

13. července 2009 v 21:28 | Bels Revenge |  blbinky/zajímavosti
Měla jsem zase jednu ze svých depek...přemýšlela jsem. Nakonec jsem udělala seznam otázek na které je velice těžké odpovědět. Stupnice 1-10 nejméně 1, nejvíce 10

Kolik je ti let?? (3)
Teď si asi říkáte co je na tom těžkého. Představte si situaci. Je vám 14 let a 18ti lettý kluk(holka) vám napíše kolik vám je. Pokud řeknete 14, nemůžete se s ním o niček bavit protože si bude myslet že jste moc /malí/. Pokud řeknete 16, musíte se tak i chovat(pro někoho to není těžké, pro někoho víc). Pokud řeknete 18, bude vás chtít vidět...co uděláte? A pokud řeknete 20, bude vás mít za tu starší...co myslíte, kolik by jste řekli že vám je?

Kolik by sis chtěl vydělávat?(10)
Byla jsem přítomna na pracovním pohovoru (táta najímá novou sekretářku). Zeptal se na tuto otázku. Nevím co bych dělala v kůži té paní. Dejme tomu že průměr je 15000. Pokud řeknete víc než 15000, nevemou vás, protože chcete moc. Pokud řeknete třeba 10000 vemou vás, ale dají vám místo 15000 10000. Proč neřeknete 15000?? To jsem si vymyslela:D Nemám ponětí kolik je průměrný plat pro sekretářku...a k¨dyby to ani ona nevěděla??

Jak se máš? (4)
Úplně běžná otázka na ICQ :-D Jak se máš? Když řeknete popravdě (v některé situaci) že blbě, bude tu hromada otázek tipu co se ti stalo?? Když řeknete skvěle, přijdou ty samé otázky...takže říkám prostě v pohodě.

Jak to že jsi nechala odemčený dveře??(9)
No co by jste na tohle odpověděli? Zapoměla jsem. Jak to že jsi zapoměla? Nejsi vůbec zodpovědná!! Co kdyby nás vykradli? Na to se nezapomíná!!!
Stát se to může. ... Normálním lidem se takovýhle věci nestávají!!
Nemám hlavu všude. ... Myslíš na blbiny a zapomínáš tak důležitý věci??
Jdi do háje...už mě štveš. ... Ty budeš ještě drzá?:-/ Měsíc nepudeš k televizi...

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 živočích živočích | Web | 14. července 2009 v 9:50 | Reagovat

Pre mňa jedna otázka na ktorú je najťažšie dať odpoveď... PREČO? No prečo? Neznášam keď to musím riešiť. Či v niektorých životných situáciách, či vo vzťahoch k iným, alebo v škole pred tabulou xD A pri tom ju tak často kladiem a tak často zodpovedám...
A čo sa týka toho veku... ak sa dokážeš prirodzene baviť s osemnásťročným chalanom, prečo myslieť na vek? Ja si myslím že ak ide konverzácia, ľudia by to ani nemuseli riešiť... samozrejme pokiaľ sa neočakáva viac. Ja sa priznám že s ľudmi v mojom veku som absolútne nespokojná čo sa komunikácie týka... väčšinou to končí po pár správach keďže často... mi to prijde ako prázdny rozhovor, totálne o ničom, a keď niekto nie je schopný odpísať ani len celou vetou... Priznám sa že som už pokecovala aj s týpkom skoro o 20 rokov starším odo mňa xD A to už bolo skutočne o inom. Dobre priznávam že už som trochu odveci :D:D všetko :D

2 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 15. července 2009 v 17:46 | Reagovat

Jednoduché - řeknu pravdu! ;)
Tolik, s kolika sem počítala! :D
Většinou reaguju stejně jako ty.. :) (Ale někdy sem schopná se pěkně rozpovídat! :D)
No.. to je trochu složitější. :D Ale moji rodiče sou na tohle fajn. :)
A souhlasim s živočíchem - proč? je někdy nepříjemná otázka. :)

3 Shadows And Illusions Shadows And Illusions | Web | 17. července 2009 v 14:54 | Reagovat

Tohle moc dobře znám :o) Každý si tímhle prošel a každý to bere jinak :o) Já to beru s humorem ;o) Mohla bych se tu klidně rozepsat, ale omlouvám se, nechci. Bohatě mi toto vyjádření stačí :o)

4 Chloë Chloë | Web | 20. srpna 2009 v 9:14 | Reagovat

Tak to posledné dobre poznám. V poslednom čase sa mi to stávalo pomerne často, ale len na noc, alebo keď som prišla poobede domov. A raz keď som bola preč celý deň. Ale ja som to vzala stručne: Ale nevykradli nás, tak čo stresuješ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče