UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

12.kapitola - Nečekaná komplikace...

6. srpna 2009 v 9:00 | Bels Revenge |  moje knížka
Jaké nečekané události přinese boj s lovci?? To vše a mnohem více v 12.kapitole Kaštanu Smrti



12.kapitola


Procházeli jsme temným městem, šlapali na mrtvoly lovců, upírů a místy i lidí. Kdybych byla člověk, asi by se mi z toho udělalo silně nevolno, ale já byla upírka. Smrt pro mě měla být naprosto přirozená. Ano, přirozená. Jak zvláštní slovo. Co je vlastně pro upíra jako já přirozeného? Láska to asi nebude. Ta láska, kterou jsem cítila k Danielovi. Ta mocná síla v červených šatech s lukem a šípy a zakrvácenými prsty. Nedovedu si představit, že by zahynul. Můj život by ztratil smysl...

"Takže poslouchejte!" oči všech upírů se okamžitě obrátili na mě. "Rozdělte se do tří skupinek a jděte pátrat. První skupinku povedu já, druhou Margareta a třetí..." dlouho jsem se rozmýšlela a pak řekla to jméno. To neskutečně líbezné jméno na které jsem myslela každou vteřinu, "Daniel." Jak jsem řekla, tak taky udělali. Ti upíři byli naprosto oddaní. Byli jako moje loutky a já mohla tahat za provázky a smát se jejich blbosti. Ale neměla jsem zájem. Vydali jsme se se skupinou tří žen, dvou mladých chlapců a jedné dvanáctileté dívenky kolem paneláků. Dívenky? Ona byla silná jako všichni ostatní. Věk v tomto světě nehrál žádnou roli. Smrt si nevybírá podle věku...je spravedlivá.

Z dáli se ozývali výkřiky bojovníků, zděšené kroky lidí a padání mrtvých těl. Na naší cestě ale nikdo nebyl. Nikdo, což bylo podezřelé. Když už jsem si myslela, že jsme tu zbytečně, přímo přede mnou se objevil lovec s kůlem, který byl určen k tomu zabít mě. "Kampak, princezno?" "Asi si mě s někým pletete." Řekla jsem a doufala, že inteligence lovce není natolik vyvinutá. "Nepletu, neboj se. Tvoje hlava bude na samém vrcholku mé výstavku. Můj korunní triumf. Dcera Satanova!" při posledních slovech se lovec odporně zachechtal. Moji spolubojovníci a ochránci se přímo v tom okamžiku postavili přede mě. "Tak ty tady máš svoje poddané? No dobrá. Vyřídíme nejdřív je." Byl tak rychlý. To snad ani nemohl být člověk! Ne, nebyl to člověk. Byl to lovec. Odmala ho to učili. Ještě když cucal svůj umouněný dudlíček, přikazovali mu zabíjet. Odporné! Nestačila jsem se ani pořádně podívat co se děje a dvanáctiletá upírka padla mrtvá k zemi, s velkou dírou v oblasti srdce. Krutá to smrt!

Byla jsem sama. Moji služebníci vedle mě leželi mrtví. Hrozivý pohled. Neměli krev, která by jim z rány mohla vytékat. Padli pro svoji vládkyni. Pro vládkyni, která možná také umře. Umře krutou smrtí. Nesmím umřít! Nezradím ty upíry!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shadows And Illusions-SB Shadows And Illusions-SB | Web | 6. srpna 2009 v 12:48 | Reagovat

No tééda... Tak napínavé.. Honem zveřejni další díl :o))

2 živočích živočích | Web | 6. srpna 2009 v 16:05 | Reagovat

trochu ma zaskočila tá jej náhla láska ale čo už s ňou... ukázala sa v kritickej chvíli :D teším sa na súboj :))

3 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 7. srpna 2009 v 11:31 | Reagovat

Jé, ten je fakt nějak moc šikovnej. :D
Jsem zvědavá, jak to dopadne.. Věřim, že přežije, ale co vymyslíš.. :)
Christin Smith

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


















Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče