UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

13. kapitola - Smrt má krev na rukou

7. srpna 2009 v 9:00 | Bels Revenge |  moje knížka
Přežije Míša útok lovce?? To vše a mnohem více ve třinácté kapitole Kaštanu Smrti
13.kapitola


Jak hrozné vědět, že jste v ohrožení života. Tak šílený strach o to, co bude dál. Lovec s kůlem se pomalu přibližovat. Pomalu, ale zato s takovou jistotou. Jako predátor dychtící po zabíjení. Jeho oči žhnuly touhou po mé hlavě. Už mě viděl u sebe v obýváku, korunní triumf, Dcera Satanova. Pod mojí hlavou mosazná cedulka s nápisem: Temná Princezna a datum mé smrti. Měla jsem pocit, že mě lovec hypnotizuje pohledem. Musím něco udělat! Rychle jsem vypálila proti němu, ale on vytáhl kůl. Centimetr před kůlem jsem se zastavila. Lovec se odporně zachechtal a s kůlem proti mě mně hnal do kouta.

Zeď. Nic víc. Dál už se nemám kam schovat. Nemám kam jít, nemám jak mu utéct. Nadešel okamžik mé smrti. Lovec se odporně přiblížil. Nebyl slyšet tlukot jeho srdce. Lovec je pravý opak upíra, ale také stvoření pekel. Proč mě vůbec chce zabíjet? Nic s tím ale neudělám. Teď musím zemřít. Lovec dal kůl k mému srdci a potichu zašeptal: " Odpočívej v pokoji Dcero Satanova. A pozdravuj otčínka." A bodl.

Ta bolest. Nesnesitelná bolest! Brali mě na nože, natahovali na nejrůznější mučící nástroje. Nemá být smrt vysvobozením? Nemá to být ta milostivá černá náruč? Pak, jako blesk z čistého nebe mě to došlo. Já nemůžu fyzicky umřít. Jsem něco víc, než upír. Nikdo mi ale neřekl, co se stane mě, když bych měla umřít. Neumřu, ale jak se vrátit zpátky?

Dlouhé, temné chodby, krvavé skvrny a schody. Kamenné schody mě táhnou pořád dolů a dolů. Mířím do pekel. Když už jsem si myslela, že jsem urazila snad sto kilometrů, přede mnou se objevila vysoká, slizká stěna. Stříbrná tabulka hlásala jediné: "Daruj krev pro Satana!" Co jsem mohla jiného dělat? Jedním tahem jsem si prořízla zápěstí, asi jako když se pokouším stvořit upíra a přitiskla ho na slizkou zeď. Zeď se rázem rozplynula. Zmizela jako mlha a objevil se tam sám Satan. Nemohu popsat jak vypadá, měl masku a dlouhý černý plášť. Klekla jsem na kolena. To bylo tak přirozené! "Otče, zklamala jsem." Satan mírně zakroutil hlavou a skřípavým, strašidelným hlasem řekl: " Vrať se zpět. Máš ještě mnoho úkolů."

Jedním mávnutím ruky mě vrátil zpět do krutého, reálného světa. Bylo to zrovna ve chvíli, kdy mi lovec chtěl uříznout hlavu. Když jsem otevřela oči, leknutím uskočil a upustil vlastní nůž. První, co mě zajímalo byl bodec v mém srdci. Vytáhla jsem ho. Stačilo pomyslet na to, že tam tu ránu nechci mít a sama se zacelila. Už nic nebolelo. "Chtěl jsi mě zabít, ale zapomněl jsi s kým mluvíš!" zařvala jsem. Už jsem se neovládala. Vzala jsem lovcův nůž a pomalu jsem mu odřezávala úd po údu, neměla jsem slitování. Lovec zemřel tak krutou smrtí, jakou si zasloužil a když jsem odhodila jeho zmrzačenou mrtvolu, zajímalo mě jediné. Přežil Daniel?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 7. srpna 2009 v 11:38 | Reagovat

Brr! Tak ten konec byl příšernej.. :-!
Jsem zvědavá, jaký úkoly má ještě vykonat. :) A jsem ráda, že si jí nenechala zabít. :D Teď ještě doufám, že Margareta i Daniel budou v pořádku. ;)
Zajímavá kapitola, těšim se na další. :)
Christin Smith

2 Shadows And Illusions-SB Shadows And Illusions-SB | Web | 7. srpna 2009 v 12:24 | Reagovat

Opět hezké :o) I když mi přijde dneska malinko hloupé to "Otče zklamala jsem." Ale tak já mám dnes svláštní náladu..:D promiň, jinak pěkné ;o)

3 živočích živočích | Web | 7. srpna 2009 v 13:10 | Reagovat

tak toto bola vážne drsná časť... :D

4 aaa aaa | 28. srpna 2009 v 9:18 | Reagovat

Pěkné, začátek (1. kapitola) nebyl tak dobrý jo a mohla bys to malinko víc rozepisovat. Krááása

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče