UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

14.kapitola- Kde je Margareta?

8. srpna 2009 v 10:39 | Bels Revenge |  moje knížka

Kde je Margareta?? 14.kapitola Kaštanu Smrti otevírá své tajemství...
14.kapitolaVyrazila jsem hledat ho. Jeho skupina byla přímo o ulici dál než ta moje. Musela jsem běhež. Tak rychle jak to jen šlo. Dostat se k Danielovi!! Procházela jsem ulicemi, ba přímo běžela upířím tempem, ale stejně jsem ho neviděla. Můj milovaný Daniel. Co se stalo? Co když je mrtvý? A najednou se ozval výkřik a pokud se nemýlím, byl Danielův!!

"Zabiju tě až mi řekneš, kde je Princezna" řekl lovec. "Nikdy ji nedostaneš! Zab mě!" Daniel!!! Běžet po hlase bylo jednoduché. Viděla jsem Daniela ve stejné pozici jako jsem byla já, přikrčeného ke zdi a s kůlem u srdce... "Hej ty hnusnej, odpornej lovče, tady jsem, tvoje Temná Princezna Míša. Pojď si pro mě!" Lovec se otočil a pomalu se blížil. Doufala jsem, že Daniel něco udělá, on ale nehybně stál, zřejmě se ještě nevzpamatoval ze šoku. Lovec se blížil. Každým krokem ve mně probouzel větší a větší strach. Když už byl jenom kousíček ode mně, Daniel vypálil vpřed a popadl ho za krk. Já mu vytrhla kůl z ruky a odhodila ho daleko pryč. "Když jsi nás chtěl zabít, sám budeš jedním z nás." Řekl Daniel a přeměnil lovce v upíra.

Jak nádherný, přenádherný pocit objímat Daniela. Polibek a hned poté další. Lovce jsme poslali svou cestou. Pokud narazí na své kamarádíčky, stejně to nepřežije. Líbal tak sladce. Měla jsem plnou hlavu Daniela, že jsem si ani nevšimla, že něco nesedí. Až Daniel prolomil mé zapomnění. "Kde je Margareta?" řekl. Tato slova mě dostatečně rychle vrátila do reality. Do toho krutého světa, kde smrt nemá slitování ani s upíry... "Třeba už šla do hotelu" řekla jsem. Na tu situaci moje vysvětlení bylo moc jednoduché. Věděla jsem, že to tak není. Chytla jsem ve strachu Daniela a procházeli jsme mezi mrtvými upíry ve strachu, že tam bude někde ležet Margareta.

Už jsme si mysleli, že půjdeme do hotelu. Georgeus a Filipeus už mají určitě starosti. Ale já se nevrátím bez Margarety. "Ehm Míšo?" ozval se nesměle Daniel a ukázal na tělo asi pět metrů ode mně. Margareta!! "Ach né" zakřičela jsem a běžela k mrtvé Margaretě. Svět je tak krutý!! Ona byla mojí první kamarádkou. Mojí útěchou, mím životem!! Snad se má u tatínka dobře. Věděla jsem, že bych mrtvé neměla litovat, lituji tím sama sebe. Ale to nevadilo. Vzala jsem Margaretu do náruče s úmyslem udělat jí nádherný pohřeb. S Margaretou v náručí jsem kráčela k hotelu, po boku s mojí láskou.

"Míšo, už jsme měli strach!" vyběhl mě Filipeus naproti. Když ale viděl v mém náručí mrtvou Margaretu, ustoupil. Položil mě ruku na rameno. "Byla to dobrá kamarádka. Teď se má dobře." Přikývla jsem. Někde v hloubi duše jsem to věděla. Vystoupala jsem do patra a položila jí do jednoho z pokojů. Přikryla jí dekou a pohladila po vlasech. "Odpočívej v pokoji." A odešla jsem se slzami v očích.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Paula_4ever Paula_4ever | Web | 8. srpna 2009 v 10:46 | Reagovat

Máš talet...já bych nenapsala asi nikdy ani básničku =)

2 Shadows And Illusions-SB Shadows And Illusions-SB | Web | 8. srpna 2009 v 12:44 | Reagovat

Ou... Margarety je mi nesmírně líto...:(

3 Any Sargo-SB Any Sargo-SB | E-mail | Web | 8. srpna 2009 v 21:14 | Reagovat

Zatím sem se nevyjádřia ani k jedné kapitole ale hodlám to napravit.Nejdřív bych se chtěla zeptat: Proč jméno Daniel?Doufám že to nemá co společného s....??Víš s kým?.. A dál,nejsympatičtější mě asi zatím přišla Margareta protože jako jediná umřela.Kdbych někdy chtěla někde hrát(ve fimlu pro upíry) tak by má role musekla umřit:) Přijde mě to takové upírské!To ale blábolím nesmysli..No to je jedno:D Prostě jen tak dál a už se těším na další kapitoly:)

4 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 9. srpna 2009 v 11:40 | Reagovat

Hmm.. Když se z Margarety a Daniela stali upíři, myslela jsem, že necháš zemřít Daniela.. Je to škoda. :( Teda ne že bych byla ráda, že nezemřel on, ale jen že jsem to očekávala.. O:)
Jsem zvědavá na pokračování, co bude teď.. :)
Christin Smith

5 živočích živočích | 9. srpna 2009 v 17:47 | Reagovat

toto som teda necakala x(... podobne ako lasku k danielovi... :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče