UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

15.kapitola - Pohřeb

9. srpna 2009 v 11:59 | Bels Revenge |  moje knížka
Co bude na pohřbu Margarety? 15. kapitola Kaštanu Smrti na vás čeká pod perexem xD
15.kapitola


Když jsem se další večer probudila, měla jsem nepředstavitelnou žízeň. Možná to bylo tím, že jsem až do svítání brečela, možná taky tím, že jsem nepila od toho incidentu s rodiči. První věc co mě zajímala byl lov. Vstala jsem a vyšla na chodbu. "Danieli!! Co tu děláš?" řekla jsem. Daniel zrovna chtěl zaklepat na moje dveře. Objal mě a políbil. Opět jsem si vychutnávala ten pocit štěstí, ten přenádherný pocit, že je má láska se mnou. "Musíme na lov Danieli." "A co Margareta? Měli jsme v plánu pohřeb!" řekl Daniel. Ano, to jsem věděla. Měli jsme pohřbít Margaretu. A měli jsme to udělat dřív, než se rozpadne v prach. "Nejdřív na lov. Ostatně to můžeme zvládnout zároveň, ne?" Daniel přikývl. "Jdu pro Margaretu." "Jdi ..." řekla jsem a čekala. Daniel se v náručí s mrtvou Margaretou objevil poměrně brzo. "Můžeme jít?" zeptal se. Já jsem přikývla. Odešel k oknu a otevřel ho. "Dáma má přednost." Skočila jsem.

Lov byl poměrně jednoduchý, hned při seskoku dolů jsem narazila na procházející ženu. Takže k Danielovi s mrtvou Margaretou jsem se hne připojila. "Kde má být pohřeb?" "Na starém hřbitově. Margaretě by se tam líbilo." Přikývla jsem. Věděla jsem že má pravdu... Dorazili jsme na hřbitov. Pokud se tomu dá říkat hřbitov. Rozpadlé pomníky, hrobky otevřené a kosti poházené tak nějak všude možně. Pro upíra místo jako stvořené!! Koukla jsem se na velkou díru a na mávajícího Georgeuse. "Děkuji ti Georgeusi." Vděčně jsem se usmála a objala ho. Daniel zatím položil Margaretu do díry. "Začneme?" Přikývla jsem.

Filipeus si odkašlal a začal: "Milá Margareto. Měli jsme tě všichni moc rádi, byla jsi dobrou přítelkyní, skvělou upírkou. Budeš nám chybět, ale věříme, že se o tebe Satan postará. Za to, že jsi Míše pomohla, když jí bylo nejhůř a provedla jí krušnými začátky upírství, ti děkujeme. Odpočívej v pokoji." Když Filipeus dokončil svoji řeč, začal Georgeus zpívat. Neznala jsem tu písničku, ale byla nádherná. Nerozuměla jsem slovům, ale uchvátila mě. Mohl by se tím živit! Daniel mi podal černou růži. "Pocti ji" řekl. Šla jsem k díře a růži tam hodila. "Pro tebe, Margareto. Byla jsi oporou, ale máš se líp." Filipeus si vzal lopatu a zaházel Margaretu. Já jsem přinesla obří kámen a tam nehty vyrila: "ZDE LEŽÍ UPÍRKA MARGARETA ZABITA LOVCI. ODPOČÍVEJ V POKOJI, MYSLÍME NA TEBE." Kámen jsme položili na díru a potichu všichni odešli. "Bude mi chybět." Řekla jsem a usmála se na Daniela. Znovu jsme se políbili. "Mě taky." Zašeptal mi do ucha a ruku v ruce jsme šli zpět do hotelu.

"Zítra odjíždíme vy hrdličky. Zbalte si ... ehm věci, pokud tedy nějaké máte a dobře se vyspěte!" Když jsem vcházela do pokoje, myslela jsem jenom na jedno. Zítra, už zítra se uvidím s otcem. Mám se bát?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 9. srpna 2009 v 12:05 | Reagovat

Vlastně krátká kapitolka jen o pohřbu.. Nevim, co bych psala.. O:) Hezký, že jí udělali pohřeb.. A co ostatní upíři? Ty tam nechali ležet?
Těšim se na novou kapitolu. :)
Christin Smith

2 Shadows And Illusions-SB Shadows And Illusions-SB | Web | 9. srpna 2009 v 12:05 | Reagovat

Zajímavé... Hezká atmosféra téhle kapitoly :o)

3 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 9. srpna 2009 v 12:05 | Reagovat

Jo, otce bych řekla, že se nemusí bát, ale jsem zvědavá.. :D

4 Bels Bels | Web | 9. srpna 2009 v 13:04 | Reagovat

To je pěkný, už aby byla další kapitolka=)

5 živočích živočích | 9. srpna 2009 v 17:46 | Reagovat

hmm... nic obrovske, taka mila mala osobna rozlucka... tesim sa na jej otecka :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče