UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

16.kapitola - Domov, sladký domov

10. srpna 2009 v 11:13 | Bels Revenge |  moje knížka
Míša a její doprovod se vydávají ke Kaštanu Smrti. Kde ale přespí? 16.kapitola Kaštanu Smrti je tu jenom pro vás :o)

16.kapitola


Když jsem se probudila, už ve vzduchu byla cítit atmosféra odjezdu. Ještě mě ale čekala jedna povinnost. Propustit tu matku s dítětem aniž by o tom bratři věděli, jinak ji zabijí! Oblékla jsem se a pomalu otevřela dveře na chodbu. Zdálo se, že oba ještě spí, takže jsem v klidu šla na chodbu. Matka spala naštěstí v mém patře, takže jsem to měla blízko. Přišla jsem k jejímu pokoji a pomalu otevřela. Jaké bylo mé zděšení! Za dveřmi ležel mrtvý upír s nějakou tyčí v srdci, která nahradila kůl. Ten chudák asi spal. Na stole ležel dopis. Kdybych měla srdce, asi by tlouklo jako zběsilé. "Milá princezno. Musela jsem utéct. Doufám že to pochopíte. Zdraví K.R." Ta mrcha! A já jí tak věřila! Popadla jsem dopis a rozhodnutá ukázat ho bratrům jsem sestoupila do přízemí.

"Myslel jsem si to" řekl Georgeus, "už se dlouho neukázala." Přikývla jsem. V tom sestoupil Daniel a já měla oči zase jenom pro něho. Rozběhla jsem se a skočila do jeho náruče. "Jak ses vyspala, princezno?" zeptal se tím jeho sladkým hlasem. "Výborně. Zdálo se mi o tobě." Daniel se usmál a políbil mě. "Míšo, co když tvůj otec nebude chtít v rodině mě? Jsem sluha, ne šlechtic." "Pokud ne tebe, odejdeme spolu." Byla jsem přesvědčená, že s Danielem bych odešla až na kraj světa. Snad to nebude potřeba. Zadívala jsem se do jeho překrásných červených očí a znovu ho políbila.

Hodina za hodinou plynuli a my po úklidu hotelu byli přichystáni na cestu. "Míšo, půjdeš v prostřed, kdyby někde číhali lovci. První já, druhý Filipeus a poslední Daniel. Souhlasíte?" zeptal se Georgeus. Všichni přitakali. Jako mašina na kterou si hrají malé děti jsme se vydali na cestu.

Domy ubíhali tak rychle, jako když přetáčíte film. Všechno bylo tak rychlé a nepředstavitelné. Vnímala jsem jenom sebe a Filipeuse přede mnou. Daniel mi kryl záda, co lepšího si můžu přát? Za necelých pět minut jsme dorazili do Petrovic a zastavili se u domu, kde jsem prožila neupíří dětství. "Tady přespíme" zavelela jsem. Koukali se na mě trocha divně, koneckonců byli jsme blízko Kaštanu Smrti, ale neřekli nic. Všichni asi chápali mé pocity. Cítila jsem se tak smutně. Otevřela jsem dveře svého pokoje. Georeus, Filipeus i Daniel odešli někam pryč. Procházela jsem se mezi svými věcmi a nic z toho mi už nic neříkalo. Jak zvláštní pocity. Na oltáři ležela moje smlouva s Ďáblem, moje obrázky a možná moje slzy. Jak hodně jsem toho ztratila. Nebo získala? Zatáhla jsem závěsy a ulehla do své postele. Ve svém pokoji. Bez rodiny.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 živočích živočích | 10. srpna 2009 v 14:23 | Reagovat

oo ale ved ma rodinu... a aku vynimocnu ;))
a to jej zadivanie do danielovych prekrasnych cervenych oci... :D:D nadhera...

2 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 14. srpna 2009 v 18:00 | Reagovat

Jů, ta je šikovná! :D:D Pardon, ale já se nedivim.. Asi bych fungovala stejně, no..
Na to jsem taky myslela - bude souhlasit? Přijde mi to trochu zvláštní, ale proč ne. :) A její bratři nic neřekli..
Takhle to oddalovat.. :-/
Christin Smith

3 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 14. srpna 2009 v 18:15 | Reagovat

Teď mě napadlo.. Tahle věta:"..Matka spala naštěstí v mém patře, takže jsem to měla blízko.." Kdyby třeba chtěla, mohla Regie zabít kromě upíra v jejím pokoji i Míšu, měla to k ní "naštěstí" blízko.. O:):D
Christin Smith

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče