UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

17. kapitola- Oběť

12. srpna 2009 v 14:40 | Bels Revenge |  moje knížka
Kdo jsou dorgové? A co chce udělat Daniel? To vše a mnohem více v 17. kapitole Kaštanu Smrti.
17.kapitola


Další noc mě časně probudil křik, který se ozýval z chodby. Ne snad, že by někdo křičel strachem, ale dva mě známé hlasy se hádali. "A jak můžeš vědět že ti to vyjde? Nemáš žádnou oporu v tom co děláš. Míša ti to nikdy nedovolí. Víš, jak ho miluje!" křičel Georgeus. "Je to jenom sluha. Pouhý sluha a nemám lepšího, koho obětovat. Slyšel jsi co řekl otec. Jinak se dorgové neodeberou pryč z pekla. Přinést jim oběť princezninu je jediná možnost!" odpovídal rozhořčeně Filipeus. "Jaká jediná možnost? Chtěli kohokoliv ze vznešeného rodu. Kohokoliv ty hlupáku!! Nedovolím aby jsi Danielovi ublížil, pak ublížíš i princezně!" znovu křičel Georgeus. Oni chtějí obětovat Daniela někomu, kdo nevím co nebo kdo je. Tak tohle teda nedovolím. To nesmím dovolit! Je to můj Daniel! Vtrhla jsem ze dveří přímo mezi ty dva. " O co sakra jde? Vy chcete Danielovi ublížit? Kdo jsou dorgové? A mluvte!" podívala jsem se přísně na Georgeuse. Koukala jsem se tak princeznovsky, že snad ani nebylo možné, aby mě odporoval. Georgeus si povzdechl.

"Před šesti lety se u nás objevila jedna temná víla. Jmenovala se Krvavá Regina. Ta temná víla si chtěla vzít jednoho ze Satanových poradců. Jenomže Satan to nechtěl dovolit, nechtěl totiž o poradce přijít a tak spolu poradce a Regina uprchli. Satan vyslal své zvědy, pátrali po ní a po měsíci je oba přivedli. Konal se soud, kde se rozhodlo, že Reginu popraví přímo na té lavičce co je u Kaštanu. Poradce byl tak smutný, že se dal na cestu dobra a Satan ho potom upálil. Nikdo ale nevěděl, že Regina ovládá mocné síly magie. Než jí stihli popravit, zavolala temné sluhy, dorgy, kteří se nastěhovali do pekel a přinášejí světlo, kterým hubí pekelné bytosti. V den, co Reginu popravili, objevil se na lavičce znak KR a kaluž krve, která nejde smít. Je to její krev. Tím proklela peklo. Dorgové ale odejdou, pokud jim za oběť dáme jednu z vyšších bytostí. A jelikož ty máš poměr s Danielem, stala se z něj vyšší bytost. Filipeus si myslí, že bychom ho měli obětovat. Já jsem zásadně proti" dokončil Georgeus. Filipeus se podivně zamračil. "Nikdy!" vykřikla jsem. "Určitě najdeme jinou cestu, jak dorgy vypravit z pekla." V tom se ale ze dveří vyřítil Daniel, který zřejmě poslouchal. Neměla jsem mu to za zlé, to se nedalo přeslechnout. "Co dorgové udělají s obětí?" zeptal se. "Ne!" vykřikla jsem. On se chtěl obětovat! "Nevím. Ale nezabijí. Vyslal je někdo z hůry, pochybuji, že budou vraždit." "Nechám se." "Ne! Já...nedovolím to!" vykřikla jsem. To přece nejde! Daniel je můj. Proklínala jsem dorgy. Proč?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shadows And Illusions-SB Shadows And Illusions-SB | Web | 12. srpna 2009 v 19:35 | Reagovat

Téda, to je zajímavé... Jsem napnutá jako kšandy :o)

2 živočích živočích | 13. srpna 2009 v 20:23 | Reagovat

mhm... to by aj mňa zaujímalo čo urobia dobrí s obeťou, a ako to že vlastne dobrí chcú obeť? ehm, "dobrí" :D

3 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 14. srpna 2009 v 18:16 | Reagovat

Přidávám se, taky by mě zajímalo, co by rádi s osobou z urozeného rodu. O:) Každopádně nechápu.. Daniel je teda urozenej? Tak proč Filipeus řekl, že je to "pouhý sluha"? Tohle si trošku odporuje, ale možná jsem to pochopila špatně..
A.. Asi se pletu (to bude trapas..:D), ale.. nemá něco společného Krvavá Regina a ta žena s dítětem v hotelu? :[
Christin Smith

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče