UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

Srpen 2009

8.kapitola-Problémy?

3. srpna 2009 v 11:28 | Bels Revenge |  moje knížka
8.kapitola


Když se Margareta vrátila v náručí s omráčeným otcem, mohli jsme začít. Nejdřív byl na řadě otec. Přistoupila jsem k němu a najednou se ozvalo mé svědomí. Přece nezabiju otce! "Margareto, mohla bys prosím..." "Jistě." Odpověděla Margareta a přistoupila k otci. Začala pomalu sát jeho krev a mě se hrůzou stahovalo hrdlo. Co to jenom dělám? Jsem zrůda! Absolutní zrůda! Ne, na to nesmím myslet. Vlastně jim pomáhám. Takhle nikdy neumřou...budou spolu navěky. Když Margareta dokončila své dílo, přišla jsem na řadu já a dala otci nový život. Když se přestal svíjet v bolestech, kleknul si přede mně. Jak zvláštní pocit vidět vlastního (teda nevlastního) otce, jak před vámi odevzdaně klečí. "Nyní vytvořím tvoji partnerku. Budete si užívat plnohodnotný milostný vztah a zapomenete, kdo vás stvořil. Nikdy o mě nebudete mluvit, rozuměl jsi? A ty jí budeš chránit. Je to tvá manželka." Otec jenom odevzdaně přikývl a já přistoupila k matce. Margareta se na mě tázavě podívala. "Ta je moje, zvládnu to." Přikývla, ale zůstala ve střehu, kdyby jsem potřebovala pomoct. Nevím proč, ale měla jsem nutkání matku probudit. Nechat ji, rozloučit se se světem. Přejela jsem jí rukou přez obličej. "Mami, slyšíš mě?" Matka přikývla. "Nyní tě přeměním. Ničeho se neboj, vím co dělám." Matce proběhl v očích záblesk hrůzy, ale věřila mi. Natolik, že stiskla moji ruku a vyhrnula si vlasy na krku. Taky jsem stiskla její ruku a pomalu jsem pila její krev. Sevření ruky postupně sláblo a zesílilo až teprve, když jsem jí dala napít vlastní krve.

"Toto je tvůj druh, postará se o tebe." Byla moje poslední slova a matka s otcem odcházeli tmou za novým životem. "Sbohem mami a tati. Mějte krásný život." Pošeptala jsem a zabouchla dveře. "No, Margareto, toto byl opravdu krušný večer. Až se vrátí Daniel, půjdeme spát." Ale Daniel se dlouho nevracel. Už začínalo být svítání, když v tom Daniel rozrazil dveře a já jsem překvapeně vzhlédla. "Lovci. Lovci upírů. Je jich plné město. A vědí zřejmě i o nás. O mě určitě ano." "Ach né." Vykřikla jsem a Margareta zbledla jako křída, pokud to ještě s její upíří podobou bylo možné.

To ráno jsme usínali jenom velice neradi, protože nikdo nevěděl, jestli se ještě probudí. I když jsme před dveře postavili tři velké skříně z našich pokojů a před okna dali další nábytek, nic nebylo vyhráno. Taky se někdy musíme dostat z pokojů. Což s lovci v patách půjde těžko. Nebála jsem se o sebe. Já nemohu umřít, věděla jsem to. Ale Margareta a Daniel ano. Nechci ztratit moje společníky. Nechci!

Brutal assault už 6. srpna 09!!!!

2. srpna 2009 v 22:02 důležitá oznámení a koncerty
Letošní ročník celoevropského festivalu extrémní hudby BRUTAL ASSAULT se letos koná 6.-8. srpna v tradiční lokalitě Vojenské pevnosti Josefov.
Mezi šedesáti potvrzenými kapelami vyčnívají jména jako BIOHAZARD, IMMORTAL, OPETH, TESTAMENT, BRUJERIA, MADBALL a další, ale pro mnoho hudebních fanoušků bude mít letošní ročník jediného headlinera, a to norskou alternativní formaci ULVER.
ULVER jsou známi jako kapela, která téměř nekoncertuje a je jakoby věčně zahalena rouškou tajemství. Přesto, anebo právě proto, přitahuje na každé ze svých ojedinělých vystoupení stovky fanoušků z celého světa, kteří neváhají urazit tisíce kilometrů jenom proto, aby shlédli jejich do detailu propracovanou multimediální show. Exkluzivitu jejich vystoupení na festivalu Brutal Assault dodává fakt, že se jedná o jejich jediný dosud potvrzený koncert mimo domovské Norsko a Brutal Assault se tak stává jediným metalovým festivalem, na kterém se ULVER v létě představí.
Od své původní blackmetalové minulosti se ULVER propracovali do pozice, kdy každým svým albem boří hranice stylů a slovu AVANTGARDA tak dávají nový rozměr. V hudbě ULVER se mísí styly jako avantgardní rock, trip hop, symfonické a komorní tradice, noise a experimentální hudba, přičemž důraz často leží na elektronických technikách vytváření zvuků a jejich nahrávání.
Norské trio, seskupené kolem zpěváka Kristoffera "Garma" Ryggase, se představí publiku v josefovské pevnosti v pátek 7. srpna. Více info o festivalu naleznete na webu www.brutalassault.cz.

....zdroj internetový magazín all metal.....

P.S. JÁ TAM CHCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. kapitola- Rodiče

2. srpna 2009 v 20:13 | Bels Revenge |  moje knížka
7.kapitolaKdyž jsem se další noc probudila, už ze začátku jsem měla divný pocit. Pocit, že mě někdo sleduje. V tomto pocitu mě utvrdila Margareta, když řekla, že mě tady hledali dva chlapci se jmény Filipeus a Georgeus a že přijdou zítra znovu. "Nevíš, co jsou zač, Margareto?" zeptala jsem se. Nevěděla. Toho pocitu mě zbavil až Daniel, který mě přinesl pohárek něčeho...krve?! "Kde jsi ji vzal Danieli?" musela jsem se zeptat. "Ve vedlejším pokoji bydlí moc milá slečna. Říká, že upírky zbožňuje a že nám poskytne krev kdy budeme chtít." "Ty jsi snad zešílel Danieli! Věříš jí? Může nás prozradit. Přiveď ji!!" Řekla jsem rozčileně, ale alespoň jsem neměla čas se zabývat těmi podivnými návštěvníky.

Když po dlouhé době Daniel přišel s omráčenou ženou v náručí, nestačila jsem se divit. Ta žena, znala jsem ji. Přímo výborně jsem ji znala. "Co se děje Míšo?" zeptala se Margareta, která si zřejmě všimla mého pohledu. "To je moje matka" odpověděla jsem. "Takže ji nezabijeme? Míšo, bude tě chtít domů zpátky. A ty se budeš trápit." "Mlč!" neudržela jsem se a na Margaretu jsem poprvé zakřičela. Přece nezabiju vlastní matku! Přece jí neudělám mojí služebnicí!! Byla jsem si ale vědoma, moc dobře vědoma toho, že ví něco, co vědět neměla. "Existuje jenom jediné řešení. Najít jí jiného upíra, poručit mu aby jí hlídal a jí udělat taky upírkou. Nezabijeme ji...nemám na to srdce. Ona je můj stvořitel. Ty by jsi mě doufám taky nezabila, Margareto." "Samozřejmě že ne! Vydám se tedy na lov, přivedu ti tvého otce, musíš ho přeměnit ty, jinak nebude dělat to co po něm chceme..." "Ano, jdi" řekla jsem a zajíkla se. Nezkazím tímto matce celý zbytek lidského života?? Ona na mě ale musí zapomenout, jinak to nejde. Ona ví, že jsem upírka, jinak by neřekla Danielovi že miluje upíry. Ona je ta, kdo mě viděl vraždit. To ona. Ale musím si s ní promluvit. Pokud je nějaká možnost, jak o sobě zjistit víc, tak nyní. "Danieli, probuď mojí matku!" Daniel přejel rukou nad tváří matky a ona se probudila. Podívala se na něho, pak na mě a radostně vykřikla: "Míšo, co jsem se tě nahledala! Proč jsi nám to neřekla? Proč jsi neřekla, že jsi se viděla s pravým otcem? Mohli jsme být dál rodina." "Mami, já se neviděla s otcem. Uzavřela jsem s ním smlouvu, nemluvili jsme spolu. A ty mě nyní vysvětlíš, o co vlastně jde."

Matka se na mě zmateně podívala. "Tak jo. Ale musí to zůstat mezi námi. A tenhle budižkničemu ať jde pryč." "Danieli mohl by jsi nás nechat na okamžik?" "Jistě má paní. Můžu jít na lov?" "Jistě, hlavně už jdi." Když Daniel zabouchl dveře, dala se matka do vyprávění. " Tenkrát jsme se procházeli s tatínkem právě po té cestě na Maršov, když v tom jsme viděli malinkou holčičku plakat na lavičce, která je podle bájí prokletá. Na báje jsme nedbali, sedli si oba na lavičku a ošetřili tě. Vtom se Kaštan otevřel a objevil se tam takový velký, svalnatý pán a povídal, že jsme si sedli na prokletou lavičku, ale že se Satan uvolí nás nechat na živu, když se postaráme o jeho dceru, o jeho malou Michaelu de Vampire. Oba jsme souhlasili s tím, že jsme dlouho chtěli vlastní děťátko a taky jsme samozřejmě nechtěli zemřít. Věděli jsme už podle jména, že se z tebe jednoho dne stane upírka, ta tvá záliba v černé barvě poslední dobou nás v tom jenom utvrdila, ale taky jsme si říkali, že jsi jednou naše dcera a tak že tě vezmeme takovou jaká jsi." Nevěřícně jsem se na matku podívala. Teď to mám tedy potvrzené. Jsem Dcera Satanova. Nepříjemně mě mrazilo v zádech.

"Nemůžu tě nechat žít, když toho víš tolik. Jsi ale moje matka, zajistím ti skvělou budoucnost. Přeměním tě v upírku a najdu ti někoho spolehlivého, kdo se o tebe postará. Margareta šla pro otce. Zřejmě ho přeměním jako první, řeknu mu, aby zůstal s tebou. On už tě ochrání. Ale už mě nesmíte vidět.... a mami? Děkuju za všechno, co jste pro mě udělali. A že toho bylo!" Matka se trochu bojácně usmála a řekla jenom: "Bolí to?" V té chvíli mě připomněla malou holčičku, která se ptá paní doktorky, zda ta injekce opravdu tak bolí. A jako paní doktorka, která nikdy nikomu neřekne, že to bolí jako čert, jsem i já musela odpovědět: "Neboj se, všechno bude v pořádku. Nic neucejtíš." Zvedla jsem mojí ruku a pomalu mamku omráčila. Bude to tak lepší. Nevím kdy se vrátí Margareta...


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče