UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

8.kapitola-Problémy?

3. srpna 2009 v 11:28 | Bels Revenge |  moje knížka
8.kapitola


Když se Margareta vrátila v náručí s omráčeným otcem, mohli jsme začít. Nejdřív byl na řadě otec. Přistoupila jsem k němu a najednou se ozvalo mé svědomí. Přece nezabiju otce! "Margareto, mohla bys prosím..." "Jistě." Odpověděla Margareta a přistoupila k otci. Začala pomalu sát jeho krev a mě se hrůzou stahovalo hrdlo. Co to jenom dělám? Jsem zrůda! Absolutní zrůda! Ne, na to nesmím myslet. Vlastně jim pomáhám. Takhle nikdy neumřou...budou spolu navěky. Když Margareta dokončila své dílo, přišla jsem na řadu já a dala otci nový život. Když se přestal svíjet v bolestech, kleknul si přede mně. Jak zvláštní pocit vidět vlastního (teda nevlastního) otce, jak před vámi odevzdaně klečí. "Nyní vytvořím tvoji partnerku. Budete si užívat plnohodnotný milostný vztah a zapomenete, kdo vás stvořil. Nikdy o mě nebudete mluvit, rozuměl jsi? A ty jí budeš chránit. Je to tvá manželka." Otec jenom odevzdaně přikývl a já přistoupila k matce. Margareta se na mě tázavě podívala. "Ta je moje, zvládnu to." Přikývla, ale zůstala ve střehu, kdyby jsem potřebovala pomoct. Nevím proč, ale měla jsem nutkání matku probudit. Nechat ji, rozloučit se se světem. Přejela jsem jí rukou přez obličej. "Mami, slyšíš mě?" Matka přikývla. "Nyní tě přeměním. Ničeho se neboj, vím co dělám." Matce proběhl v očích záblesk hrůzy, ale věřila mi. Natolik, že stiskla moji ruku a vyhrnula si vlasy na krku. Taky jsem stiskla její ruku a pomalu jsem pila její krev. Sevření ruky postupně sláblo a zesílilo až teprve, když jsem jí dala napít vlastní krve.

"Toto je tvůj druh, postará se o tebe." Byla moje poslední slova a matka s otcem odcházeli tmou za novým životem. "Sbohem mami a tati. Mějte krásný život." Pošeptala jsem a zabouchla dveře. "No, Margareto, toto byl opravdu krušný večer. Až se vrátí Daniel, půjdeme spát." Ale Daniel se dlouho nevracel. Už začínalo být svítání, když v tom Daniel rozrazil dveře a já jsem překvapeně vzhlédla. "Lovci. Lovci upírů. Je jich plné město. A vědí zřejmě i o nás. O mě určitě ano." "Ach né." Vykřikla jsem a Margareta zbledla jako křída, pokud to ještě s její upíří podobou bylo možné.

To ráno jsme usínali jenom velice neradi, protože nikdo nevěděl, jestli se ještě probudí. I když jsme před dveře postavili tři velké skříně z našich pokojů a před okna dali další nábytek, nic nebylo vyhráno. Taky se někdy musíme dostat z pokojů. Což s lovci v patách půjde těžko. Nebála jsem se o sebe. Já nemohu umřít, věděla jsem to. Ale Margareta a Daniel ano. Nechci ztratit moje společníky. Nechci!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 živočích živočích | Web | 3. srpna 2009 v 11:52 | Reagovat

tak to dúfam že rodičia si ešte užijú života lebo keby ich dostali hneď po premene...
predpokladám že bude zasa nutné zmeniť prostredie vďaka lovcom a už sa teším na jej stretnutie s tými dvoma chlapcami... :))
inak, "druhov" upírov je miliónpäť, každý si primyslí schopnosti a vzhľad podľa svojho, tak som ešte zvedavá akým spôsobom zabíjajú lovci tých tvojich...? :)

2 Shadows And Illusions Shadows And Illusions | Web | 3. srpna 2009 v 13:12 | Reagovat

No sakriš, jsme ve skluzu, poslední dvě kapitoly čtu až teď! :-O No, ale abych se dostala k tématu :o)
Chci každopádně poračování ;o) Opravdu to stojí za to :o) Chválím :o)

3 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 3. srpna 2009 v 14:40 | Reagovat

A stejně se mi nelíbí, že z nich udělala upíry.. O:)
Jsem moc zvědavá na další kapitolu, jestli budou všichni vpořádku, kam se vydají.. :)
Christin Smith

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče