UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

9.kapitola- bratři

3. srpna 2009 v 22:21 | Bels Revenge |  moje knížka
9.kapitola


Když jsem se další večer probudila, začala jsem si ještě intensivněji uvědomovat co se vlastně venku děje. Jestliže je město opravdu plné lovců, jak se odsud dostaneme? V noci budou určitě velice ostražití a je jenom otázkou času, než zjistí, kde se ukrýváme. "Míšo?" ozvalo se nesměle. "Ano, Margareto?" "Jsou tu Filipeus a Georgeus. Chtějí s tebou mluvit."

Než jsem se stačila zeptat kdo to je Filipeus a kdo Georgeus, už vstoupili dovnitř. Dva chlapci, jeden byl vysoký, hubený a černovlasý, starší asi rok ode mně a na sobě měl dlouhý černý kabát. Druhý byl mladší než já, střední postavy a oblečený podobně jako druhý. "Ahoj. Ty jsi Míša." Řekl ten vyšší ale tak přesvědčivě, že i kdybych nebyla Míša, kývla bych. "Já jsem Georgeus, tvůj bratr." Koukala sem na něj s otevřenými ústy. Nejenže jsem byla Dcera Satanova, já měla i sourozence. Sourozence se kterými jsem se neviděla minimálně čtrnáct let. "Můj bratr? A tento," ukázala jsem na Filipeuse, "to je taky můj bratr?" "Ano. Máš ještě sestru, jmenuje se Peyn for Plexure, nemohla ale jít. Jsme tu abychom ti vyřídili pozdrav od otce a taky proto, abychom ti zajistili bezpečí na cestě k nám domů." "Domů...tím myslíš do hlubin temnoty? Jak se tam máme dostat?" "Pamatuješ si na ten Kaštan? Kaštan Smrti? Je to brána do našeho i tvého světa, do světa kde se budeš cítit bezpečně. Měla by ses setkat se svým otcem." Moment. To, že mám sourozence i otce chápu, ale jeden člověk mě přece jenom chybí. "A co moje matka?"

Oba bratři sebou při zmínce o matce škubli a nakonec Filipeus řekl: "Kdo jsou ti dva venku?" Snažil se to zamluvit. Ale já to z něj časem dostanu. A když ne, zeptám se otce. Kde se ve mně bere tolik odvahy? "Ta holka, to je Margareta. Je to moje kamarádka. Narazila jsem na ní při mém prvním lovu. A ten chlapec, to je Daniel. Náš sluha." "Pokud se nemýlím, vytvořila jsi je ty, že?" zeptal se Georgeus. "Ano, já." "Tím, že stvoříš nějakého upíra mu dáváš obrovskou poctu. Měla by jsi nechávat upíry stvořit Danielem, je to tvůj sluha a tvoření upírů je poddanská práce. Ty jsi něco jako princezna. Princezna temnot. Je to neobyčejná pocta, když tě upír potká. Pro lovce jsi triumf. Když už jsme u těch lovců, všiml jsem si, že jich je ve městě minimálně dvacet." "Ano, je. Nevíš, jak z toho ven?" "Jediné řešení, které mě napadá, je zabarikádovat hotel, přeměnit hosty a dát se do boje. Ty nezemřeš. Ztráty budou na opačné i naší straně, my ale budeme boj jenom řídit..."

Podle toho, co řekl Georgeus, jsme měli spoustu práce. Spoustu špinavé a ukřičené práce. Museli jsme ale všechnu tu práci zvládnout, jinak jsme všichni mrtví. "Margareto, Danieli, pojďte sem. Toto je Georgeus a Filipeus." Nemusela jsem je ale představovat. Za prvé, už je znali a za druhé, hned klekli na kolena. "To je v pořádku, bojujeme na jedné straně. Bude to boj krutý a předpokládám, že i vy budete nasazovat život. Jako Míšiným přátelům vám ale dávám na výběr. Pokud nechcete, můžete jít." Řekl Filipeus. Obdivovala jsem je, obdivovala jsem své bratry a už nyní jsem věděla, že bych pro ně udělala cokoliv. "Zůstávám..." řekla Margareta rozhodně a postavila se. "Já také" řekl Daniel a připojil se. "Výborně, takže začneme." Georgeus po boku se mnou a Filipeusem vykročil ze dveří na chodbu....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 3. srpna 2009 v 22:45 | Reagovat

Míšo, smekám! Tahle kapitola se mi móóóc líbila! :)
Opravdu zajímavé řešení, mě vůbec nenapadlo.. :)
Vůbec nic Ti nemůžu (nebo nechci? :D) vytknout, perfektní! :-* Jsem moc zvědavá na pokračování. ;)
Christin Smith

2 Bels Revenge Bels Revenge | 4. srpna 2009 v 0:13 | Reagovat

děkuji za pochvalu, myslím že moje články začínají být lepší než na začátku... xD

3 živočích živočích | Web | 4. srpna 2009 v 9:57 | Reagovat

ale to je fakt úžasné riešenie... :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče