UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

TELEPATIE - můj článek

9. srpna 2009 v 18:50 | Bels Revenge |  magie a věci s ní související

Telepatie neboli jak já bych to nazvala, přenos myšlenek (obrázků) na dálku xD ... Chcete si užít trocha legrace s kamarádkou (kamarádem??) nebo vyzkoušet něco co jste ještě nezkusili? Telepatie je vhodná :o) ... vlastní zkušenosti!!

Předem upozorňuji, že je toto můj vůbec první článek o magii a magických věcech...omluvte tedy možný nedostatek informací, ale píšu tak, jak jsem to dělala já. Je to osobitější než ctrl+c ctrl+v ... nemyslíte?

Předem..musíte být alespoň dva a musíte mít místnost, kde bude absolutní klid (s kamarádkou jsme to sice zkoušeli při hodině fyziky, ale tam byl taky klid a osobně musím říct, že nám to pak v klidu u mě v pokoji šlo líp)

Sedněte si naproti sobě a chytněte se za malíčky. Jedna z vás bude vysílat a druhá přijímat. V podstatě to funguje tak, že ta co vysílá si v duchu pořád kreslí nějaký obrázek...do začátku doporučuji něco strašně jednoduchýho...např domeček, sluníčko apod. Bude to pořád jakoby v mysli kreslit a co nejjasněji a nejstručněj to popisovat. Např. bude posílat sluníčko..."posílám ti sluníčko. Je žluté, kulaté a hřeje.." a pořád dokola. Samozřejmě jenom v duchu a ne nahlas!! A druhý, ten co přijímá, se bude snažit se zavřenýma očima(!!!) vidět nějaký obraz. Mě osobně pomáhá, když se snažím spíš nic nevidět, než mermomoci chtít něco vidět... jasně že to nebude poprvý detailně, ale když budete pilně cvičit, povede se :o) Nám se třeba stalo, že když mi kamarádka posílala sluníčko, viděla jsem nejdřív paprsky a pak ten kruh...

až vám to takhle dokonale půjde, zkuste jít metr od sebe, pak jedna za dveře, pak jedna do druhýho patra, pak dál a nakonec vám to půjde na vzdálenosti několika desítek kilometrů.... Hodně štěstí!!
Zdraví Bels revenge...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cho&Christin -> Tvé SB Cho&Christin -> Tvé SB | E-mail | Web | 10. srpna 2009 v 10:29 | Reagovat

Já nevim.. Nemůžu za to, ale přijde mi to jako nesmysl, nemůže vědět, na co myslim.. Jen můj názor, třeba to je možný.. Ale asi to chce trochu důvěry, co? :D
Christin Smith

2 živočích živočích | 10. srpna 2009 v 14:15 | Reagovat

tak musim povedat ze ja mam s "telepatiou" istu skusenost... s kamaratkou sme dost zviazane a pozname sa uz dlhu dobu, ze dokazeme az predvidat svoje reakcie... a obcas sa nam stane ze jedna ide hovorit presne to co napadne prvu alebo tak (to je celkom vtipne ked vetu dokoncuje dvojhlas :D)... alebo zacneme myslet na to iste, ked sa rozhodujeme kam ist napadne nas to iste miesto a pod...
ale este sme to neskusali nejak rozvijat tymto stylom :D

3 Shadows And Illusions-SB Shadows And Illusions-SB | Web | 10. srpna 2009 v 18:44 | Reagovat

No jdou vysílat i pocity :o) A já to nikdy nezkoušela takhle, jak je to popsané :o) Poprvé jsme s kamarádkou zkusily telepatii a to jsme od sebe víc jak 400 Km... Nemusíte být ani v klidné místnosti. Stačí se soustředit (sice pravda, líp se soustředí v klidu, ale jde to i když vám za zády hraje televize)... A už si od té doby nemusíme ani říkat kdy, se zkusíme "zpojit"...Prostě to cítíme :o)

4 Terez Terez | 17. srpna 2009 v 21:48 | Reagovat

Tady ti něco posílám. Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevim se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle neni vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 -někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5 dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto dopisu neuveřil do 5 dnu dostal rakovinu

5 Lord Were-Ginnours Lord Were-Ginnours | 11. května 2010 v 19:36 | Reagovat

Dle mého to nesmysl není, vzhledem k tomu, že se tímto tématem zaobírám již šest let a pilně cvičím každý den, tak mohu potvrdit, že nesmysl to opravdu není, ale nemusí to být pouze obrázek.. stačí i dojmy.. vůně a nebo city.. ten druhý (pokud je též cvičen v telepatii) to v naprostém pořádku přijme[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče