UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

Leden 2010

TOP 10 songs :)

30. ledna 2010 v 20:40 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Rozhodla jsem se dát sem mích nejoblíbenějších 10 písniček. Když jsem tento článek začala psát, říkala jsem si, že deset jich nemůžu dát... že mám ráda mnoho kapel, ale neberu to písničku od písničky... no ale pak jsem začala psát a najednou jsem viděla tolik písniček co by si zasloužili být na tomto žebříčku. Prostě a jednoduše, všechny se mi sem nevešly tak jenom těch 10 co se mi první objevily v mysli, jinak by to bylo dlouhé :) Však někdy jindy udělám další statistiku :D

bojíte se? :)

29. ledna 2010 v 20:15 | Bels Revenge |  moje názory na dění ve světě
Po delší době trocha zamyšlení hodný článek :p
...............................................................................................................................................................

Stále častěj se setkávám s tím, že se lidé něčeho bojí. Neříkám kdyby se báli tmy, nebo pavouků. Bojí se nových věcí, bojí se dobrodružství, bojí se plnit svoje sny, bojí se stát si za svým názorem. Bojí se onoho slova "ale".. bojí se že jejich sen nevyjde. Proč?

Masters of Rock 10

28. ledna 2010 v 17:04 já a moje výmysly
Tak je to v kapse! Lístky jsou objednané, no definitivně jedu...
Lúmennko, Elysio, díky za podporu :D

Pište mi s kým se tam setkám, ať se pak můžeme nějak domluvit... pokud tedy máte zájem o setkání se mnou, napište do komentářů, na ICQ, skype, jabber, kamkoliv :)

Děkuju moc. Vaše Bels Revenge :)

Uprostřed ticha...

26. ledna 2010 v 15:33 | Bels Revenge and Foxiss |  povídky
Tak jsme se bavili s Foxissem na skypu, že jsme došli k tomu jaké roční období je nejlepší. Kažý kratinkým článkem obhájil to svoje... a pak přišla na řadu zima. Ovšem z malého článku vznikla celá lyrická povídka, dojemná a nádherná. Tak Vám ji sem nyní dávám..

I have a dream ...

25. ledna 2010 v 20:05 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Efekti!! Efekti!! Skandoval nedočkavý dav. "Tak co jdeme na to?" Zeptala se Bels trochu nervózní Any. Ta se na ní podívala a jemně přikývla. Bels pohladila svoji kytaru Nishidu a společně s Morgothem, Stell a Marrille vyrazili na pódium. Dav se rozjásal. Fanynky v předu skoro padaly dojetím. Bels ustrašeně mrkla na Morgotha, který ji povzbudil jemným úsměvem. Na pódium přišla Any v dlouhých červených šatech. Jak šla, dav nedočkavých lidí se přímo rozkřičel nadšením. Anyniny dlouhé hnědé vlasy splývaly v tenkých pramenech. Přistoupila k mikrofonu. "Vítám všechny na našem koncertě!! Doufám že si to pořádně užijete!!" Dav jí odpověděl řevem. Černě oblečení metalisti a rockeři v riflových ohozech. Ti všichni chtěli jediné - slyšet zpívat Dead Effect. Marrille začala hrát na bicí. S prvními tóny se Belsce rozbušilo srdce. Za chvíli začne hrát Morgoth.. Morgoth se svojí kytarou .. miláčkem Tarjuškou. Nyní je na řadě ona. Přiložila prsty na kytaru v tak známém akordu G dur. Nishida se rozdrnčela jí známým uklidňujícím tónem. Stell začala hrát na klávesy houpavou melodii.. Any v předu házela vlasy nahoru a dolů.. Fanoušci na znamení díků ukazovali různé posunky. "JUST BLOOD AND WATER" začala Any.. Lidé se sborově přidávali.
A přitom ani před dvěma lety by se jim nesnilo o takové slávě.. to až potom co Bels přišla s názvem písničky. Po tom co Marrille složila slova a Morgoth vymyslel melodii. Písnička byla okamžitě na prvním místě hitparád..
Bels hrála pořád dokola onu rockovou melodii. Ta písnička se jí líbila.. slavný song. Jak silná je lidská myšlenka, když z nás udělala tohle. Zasněně vnímala Anynin hlas a řev fanoušků. Tohle byl její svět. Svět rockových kapel.


MoR 2010

25. ledna 2010 v 18:03 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Kdo z vás pojede na Masters of Rock? Musím ukecat rodiče... mamina říká že jet můžu, táta že ne, no kdo se v tom má vyznat? :D Poraďte... co mám říct aby mně pustili? :)

citáty I.

18. ledna 2010 v 18:37 | Bels Revenge |  blbinky/zajímavosti
Jednou jsem se zase nudila, tak jsem projížděla citáty... no.. pár mně jich zaujalo buď pravdou, nebo vtipem nebo obojím, no sami posuďte :) Tady máte na výběr :)

Interview s Vampýrem část II.

17. ledna 2010 v 17:48 | Bels Revenge |  upíři
Tak... máme tu druhou část Intervia ... no týká se hlavně odpovědí na Vaše dotazy, nebo reakcí na komentáře, však uvidíte sami :)

Kdo si ještě nestihl přečíst první díl - tady máte tu možnost...


Interview s Vampýrem :)

14. ledna 2010 v 22:08 | Bels Revenge |  upíři
Mám sto chutí napsat NAPROSTO EXKLUSIVNĚ !! Ale neudělám to.. před časem zde byl zveřejněn článek "reálný Vampyrismus"... ale informace v něm byli ... nepřesné..
Proto je tu článek nový a naprosto přesný :)
Příjemné čtení drazí čtenáři :D

Jsem zpátky..

14. ledna 2010 v 16:28 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Ano, je to tak, vrátila jsem se Vám po skorotýdnu mlčení, no zjistila jsem, že blog funguje jako zpovědnice mojí duše, takže :D

Měli by jste asi vědět co se stalo, no... bylo toho víc.
Dejme tomu, že se strašně měním, k obrazu svému naštěstí :)
Také mne opustil kamarád, no bolelo to, ale přišli jiní..

Život je krutý boj a já udělám vše proto abych ho ukončila se vztyčenou hlavou a za pěkně dlouhou dobu :) Takže už Vám mám co říct, dokonce budeme s Any Sargo vymýšlet povídku, máte se na co těšit.

SBnkám děkuju za trpělivost, hned juknu na vaše blogy ;)

Vaše Bels Revenge

... (nothing to say)

10. ledna 2010 v 17:58 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Ano, vidíte správně. Tři tečky. Protože proč? Já nevím.. nevím co se děje, nevím nic.. Můj život se mění aniž bych to odstartovala, aniž bych chtěla. Nevím jak to se mnou bude dál, jak .. bude můj život dál vypadat.

Jen chci říct, omluvte nepřidávání článků a přílišné nekomentování vašich blogů, protože nevím co bych psala.. jááj A hlavně mně NELITUJTE! Svůj život si vyřeším sama, chce to jen pár stehů na srdíčku.. a čistou hlavu :) A přátele na skypu, na jabberu, na ICQ na čemkoliv co se budou bavit o něčem jiném :D

Pro zatím se mějte krásně .. vaše Bels Revenge

Glittertind

8. ledna 2010 v 19:45 | Bels Revenge |  Glittertind
Tak tuhle kapelu ode dneška poslouchám... naprosto mně to chytlo, jsou to šílenci, ale ta jejich energie co dávají do písniček :)
Je to Viking metal, norská kapela ... ať se líbí

Změny II.

7. ledna 2010 v 11:18 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Proběhly první tři změny...

5 nepravd o gothic subkultuře

5. ledna 2010 v 17:42 | Bels Revenge |  moje články o gothic stylu
Původně to byl článek na staj.ufonek.net, aby jsem tam holkám okolo 13 let ukázala pravou tvář gothic subkultury, ale rozhodla jsem se dát ji sem. Aby i tápajícím návštěvníkům mého blogu byl k užitku :) Příjemnou zábavu...

Ohlédnutí za rokem 2009

3. ledna 2010 v 21:37 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Kdybych měla přemýšlet o tom co mi dal nebo vzal rok 2009... stačilo by mi k tomu jediné slovo. A přesto by to bylo perfektní... rok 2009 mi dal a zároveň vzal všechno. Můj život se v tomto roce změnil od základů.

báseň - démoni a víla

2. ledna 2010 v 14:52 | Bels Revenge |  básničky
tuhle básničku jsem psala v době velkého rozrušení... v době, kdy jsem nevěděla co si mám myslet, vlatsně už jsem ani nemyslela... proto prosím o velké nesouzení obsahu...
Nikoho básničkou nechci urazit


co proběhne v nejbližší době za změny

1. ledna 2010 v 23:49 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
V článku Malé novinky jste se vyjádřili k tomu, co by jste na blogu změnili nebo upravili :) Proto je tu teď moje odpověď na to jaké změny proběhnou nebo neproběhnou :)


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče