UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

Březen 2010

Jaro ... :)

28. března 2010 v 13:04 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
A máme tu jaro. Zdá se, že tetička s kosou, zima, nás už definitivně opustila a dala prostor svojí rozpustilejší sestřičce v zelených podkolenkách. Jaro. Období, kdy začíná všechno kvést, kdy se rodí nové a stejně rozpustilé dušičky, jako samo jaro. Období, kdy se příroda vzpamatovává po zimě, rostou sněženky a jiné první kytičky, kdy se zvířata probouzejí po dlouhém zimním spánku. Období znovuzrození, čas, co hovoří o začátku.

XIII.století a já.. aneb asi jsem se zbláznila.. aneb kdákám jim do písničky.

18. března 2010 v 19:56 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Jak víte, poslední dobou mám problém s aktivitou.. a tak jako omluvu.. jsem nazpívala tuto písničku. I když.. mám pocit že je pro vás spíš trest :D Neručím za vaše psychické zdraví po shlédnutí.. a začátek je přišerný :D

omluva

16. března 2010 v 21:44 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Moc se omlouvám za moji nepřítomnost a nepřílišné přidávání článků. Je mi to samotné líto, jak vás zanedbávám, no mám důvodu. Škola, tréninky bojových umění, doučování pár lidí český jazyk.. je toho moc a pak už se psát nechce. Ovšem vězte, že přípravy na novou knihu jsou v plném proudu, Kaštanu je další půlkapitola.. stydím se sama za sebe. Nyní jedeme do 28.3.2010 do Alp, takže další neaktivita, snad do pátku přidám alespoň básničku. Mám vás všechny moc ráda a děkuji, že se tu stejně najde denně alepsoň těch 25 lidí, co si sem najdou cestu.

Vaše Bels Revenge

Ztrácíš... se z mojí paměti...

12. března 2010 v 19:21 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Znáte to všichni.. a všichni jste to už zažili. Stejně jak se vyvíjíme my, ztrácíme a nacházíme nové přátele. Jedinci, co mají stejné zájmy, co vás podrží a co s vámi prohodí pár slov a přidají úsměv, když vám je nejhůř. Už mnohokrát za svůj život jsem někoho takového ztratila a někoho znovu nalezla. S někým jsme dodnes v konktaktu, i když kdomě "ahoj" a "jak se máš" na ICQ si nemáme co říct.. s někým se kvůli rozdílnosti hádám, protože onen někdo není schopný akceptovat, jak se měním. A nyní to nemířím na konkrétní osobu. Je jich víc.

Historie metalu aneb Hospodine pomiluj ny...

9. března 2010 v 16:03 | Bels Revenge (něco i Any Sargo) |  metalové zajímavosti
Psal se rok 2010, když se ve škole známé také jako Náchodský Ústav vyučovala hodina hudební výchovy. Jelikož je náš pan profesor strašně vzdělaný, o Beethovenovi ví snad všechno (kromě čísla boty) a o metalu ještě víc (ó ano, to byl on kdo oficiálně přivedl na svět skupinu Metalika a Iron Maden a díky němuž se AC/DC a Kiss řadí mezi ty nejtvrdší metalové skupiny), nemohlo to dopadnout jinak, než další zajímavou hodinou na téma Středověkých písní.
Toho dne se ovšem stalo něco natolik převratného, že se o tom budou učit děti ve školách ještě tisíce let (nebo minimálně do roku 2012 :p). Díky výkladu tohoto profesora (známého jako Chmel na provázku) odhalila legendární skupina Dead Effect kořeny něčeho tak temného, jako metal. A pokud jste si mysleli, že tento styl vznikl až v 70. letech, pak jste se mýlili.. no čtěte dále.

Dark and Evil romance

8. března 2010 v 22:25 | Bels Revenge and Marrille |  povídky
Upozorňuji - Povídka není vhodná pro děti mladší 15ti let a já si na sebe neberu zodpovědnost za jejich psychickou újmu po nedovoleném přečtení.

Povídka, co vznikla, když jsme se s Marrille nudili o fyzice. Je to taková morbidní, zaujatá a sexem prodchlá krátká story. No.. neberte ji moc vážně ;) Bels. ještě dodatek. Každá jsme psali jednu větu, Marrille ty tučně, já kurzívou.

Druhy metalu X. - Progressive metal

5. března 2010 v 16:37 | Bels Revenge |  druhy metalu
Je na čase se zase trocha temně vzdělávat, nemyslíte? :p ... Minule jsme si povídali o Doom metalu, no mám pro vás radostnou zprávu. Z depresí se přesuneme na hudební konzervatoř. Dnes nás totiž čeká..


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče