UPOZORNĚNÍ - pokud ještě nějakej růžovej grázl napíše reklamu pod článek který pojednává o něčem jiném než o malých růžových grázlech a zvlášť pokud to bude článek o smrti někoho, pak se naštvu a zaspamuju mu celý růžovoučký blogísek, to přísahám!!!
Pro reklamy je určena tato místnost - klikněte sem!!

Červen 2010

výročí..

29. června 2010 v 14:12 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Ano, ano, slyšíte dobře, blog 21.6.2010 oslavil roční výročí existence.. bohužel, kvůli zranění ruky jsem nemohla psát dřív. Teď už alespoň jednou rukou psát mohu :)

Milý blogu.. přeji Ti hodně štěstí, zdraví, hodně dobrých námětů na články a sama sobě přeji, abych vás tolik nezanedbávala.. abych tu mohla být častěji a aby mě nápady nikdy neopustily.

Všem mým SBnkám děkuji, že tu se mnou pořád jsou.. víte, že mé první SB byla Bels? :)

A ostatním čtenářům děkuji, že je baví na můj blog chodit, protože jen díky návštěvníkům blog pořád funguje :)

Myslím, že by bylo vhodné dát sem nějakou písničku :D Dám sem tu, co zrovna poslouchám.. ono se to docela hodí, ač když jsem blog zakládala, byla jsem přesvědčená satanistka a má nej. skupina byli Cradle of Filth. Ale čas nečeká... a tak se vrátím ke kapele, na které ulítává můj taťka a která se nepochybně zasloužila o můj hudební směr.. pro Vás a pro tento blog.. Kabáti :)


báseň - Temná láska

18. června 2010 v 22:41 | Bels Revenge |  básničky
I tato básnička je s věnováním. Tentokrát lordu Veraginovi.. Ale i vy ostatní, užijte si ji, ať se líbí :)

báseň - jako Ty..

12. června 2010 v 12:12 | Bels Revenge |  básničky
Původně pro Myerelku.. ale jak j mým zvykem, dávám takové básničky na blog. Její napsání mě trvalo asi 3 minuty a je to na tom znát, ale tak co no... :D

10 srdcovek <3

3. června 2010 v 17:07 | Bels Revenge |  já a moje výmysly
Vím, že už jsem sem jednou dávala mých TOP 10 songs. Ale od té doby se mnoho změnilo, jak v mém chování, tak v mém životě.. a samozřejmě i v tom, co poslouchám. Nemohu soudit, zda k lepšímu nebo k horšímu. Těchto deset písniček mě drželo, když jsem se cítila nejhůř a pomáhalo mi se vyplakat a něktré i zadoufat, že zase bude lépe. A možná že smutek jsem přebíjela smutkem.. kdo ví. Když se na ty písničky podívám, krom jedné bych je mohla považovat také za 10 nejsmutnějších písniček, jaké poslouchám. Každá z nich mi něco dává a něco bere.. a každá je jedinečná, nenajdete tu jednu kapelu dvakrát. Tak příjemnou zábavu :)


Co poslouchám: Karel Kryl, Michal David, Dáda Patrasová (pozůstatek nárazu do hlavy :D) a Kabáti.. pak ještě Dragonforce :)
Co sleduju: Bleach
Co čtu: Jiřina Olmrová a Bohuslav Blažek - Jací jsme a jací nejsme
Na co se těším: na prázdniny :)
Na co se netěším: vysvědčení..
Co mě nejvíc těší: rofl.. :D
seň pro tento týden: Kabát - Moderní děvče